Televizory Samsung nově podporují aplikace Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV

TV Samsung aplikace Vodafone TV, Garáž TV, KVIFF.TV

Samsung oznámil, že uživatelé chytrých televizorů Samsung s rokem výroby 2018 a novějším s operačním systémem Tizen verze 4.0 a si mohou stáhnout aplikace Vodafone TV, KVIFF.TV a Garáž TV. Sledování oblíbených kanálů, pořadů či dokonce filmů pečlivě vybraných dramaturgickým týmem karlovarského festivalu je díky tomu jednodušší než kdy dřív.

Nové aplikace přinášejí tisíce filmů a seriálů i jedinečný obsah

Aplikace Vodafone TV nabízí kromě nepřeberného množství televizních kanálů hned několik chytrých funkcí, jako je 7denní zpětné zhlédnutí, 100 hodin osobního prostoru pro nahrávky s platností 90 dní nebo možnost poslat pořad, který právě sledujete, z mobilní aplikace do televize. Uživatelé ocení také videotéku s nabídkou více než dvou tisíc filmů a seriálů.

Bohatou filmovou knihovnu přináší též KVIFF.TV. Obsah dostupný v této aplikaci vybral dramaturgický tým karlovarského filmového festivalu ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms. V aplikaci najdete krom kurátorované videotéky i množství bonusových materiálů.

Aplikaci si KVIFF.TV nadělila symbolicky ke svým prvním narozeninám, které oslaví v červnu. KVIFF.TV má ve své videotéce stovky mimořádných filmů, naprostá většina titulů je součástí výhodného měsíčního či ročního předplatného. Další desítky prémiových titulů jsou dostupné komukoliv k individuálnímu nákupu, pro předplatitelé pak s výraznou slevou. Mnoho filmů je navíc na platformě KVIFF.TV uváděno v rámci ČR exkluzivně.

Automobiloví nadšenci ocení aplikaci Garáž TV zaměřenou na recenze a testování aut. Jedná se o jednu z nejsledovanějších TV na téma motorismu v Česku a na Slovensku.

Se Samsung TV máte aplikace po ruce

Chytré televizory společnosti Samsung podporují všechny známé globální i lokální streamovací služby. Ze světových platforem mají vlastní aplikaci pro operační systém Tizen například služby Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, Rakuten TV SkyShowtime a další. Z lokálních pak lze využívat například Voyo od televize Nova, iVysílání České televize či Prima+ od televize Prima.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.