NG Retail modernizuje POS řešení pro TESCOMA v ČR, Maďarsku a Polsku

POS Systém NG Retail v Tescoma

Společnost NG Retail úspěšně dokončila modernizaci pokladního systému a zajištění jednotného POS řešení ve všech prodejnách TESCOMA v České republice, Maďarsku a nejnověji v Polsku. Velkým benefitem nového řešení POS NG je velmi intuitivní ovládání pokladen, tedy není potřeba složité zaškolování zaměstnanců na prodejnách, vše lze naučit téměř během pár minut.

POS NG a integrace na SAP

„Ve všech prodejnách Tescoma v ČR, v Maďarsku a v Polsku je nyní nasazeno naše nejmodernější pokladní řešení nové generace – POS NG, a to včetně fiskalizace a integrace na centrální ERP systém SAP. POS NG je v Maďarsku a Polsku plně lokalizován a také podporuje maďarskou a polskou legislativu,“ říká Peter Semančík, obchodní ředitel NG Retail, a dodává: „Naše nejmodernější pokladní a logistické řešení POS NG přináší především přehlednost a jednoduchost v oblasti prodeje, eliminaci ztrát, celkové zrychlení prodejních procesů a zvýšení kontroly nad denními procesy na prodejně.​“

„Díky POS NG a jeho integraci s moderním e-shopem a věrnostním programem dokážeme zákazníkovi nabídnout vyšší úroveň služeb – dnes často skloňovaný Omnichannel. Přímé napojení na SAP umožňuje centrální správu katalogu zboží, cenotvorbu, přesné řízení zásob a automatické účtování prodejů. Z pohledu IT je jednotnost SW na všech prodejnách ve 4 státech obrovskou výhodou. Můžeme současně vyvíjet a nasazovat úpravy napříč všemi prodejnami a státy. Nové funkce systému budou tak snadno dostupné ve všech zemích najednou. Dalším nezanedbatelným benefitem je možnost centralizování servisní podpory prodejen v režimu 24/7,“ říká Michal Robek, ředitel IT TESCOMA.

Co je POS NG?

Moderní pokladní systém určený pro maloobchodní sítě v odvětvích prodeje elektra, módy, sportu, tabáku či fast-foodu a řady dalších odvětví. Řešení POS NG je postaveno na pilířích jednoduchého a intuitivního ovládání, pokročilých „Anti-Fraud“ systémových funkcích, dokonalého přehledu, statistikách a v neposlední řade na nízkých nárocích na hardware.

POS Systém NG Retail v Tescoma

Díky tomu může řešení POS NG běžet i na stávajících zařízeních, a tím šetřit investiční náklady. Pokladní systémy POS NG využívají například prodejci Pompo, Electro World, UGO, Traficon, NAY, A3 Sport, Sportisimo a další.

Více informací: POS NG – NG Retail

Zdroj a foto: NG Retail

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.