Samsung spouští zpravodajský portál Samsung Newsroom ČR

zpravodajský portál Samsung

Samsung spustil pro Českou republiku zcela nový zpravodajský portál, kde mohou novináři i široká veřejnost získat kompletní informace o aktivitách a produktech společnosti. Jde už o 41. národní mutaci služby Newsroom společnosti Samsung.

Nový zpravodajský portál Samsungu pro Českou republiku je dostupný na adresách www.samsungnewsroom.cz nebo https://news.samsung.com/cz/ a představuje dosud nejkomplexnější informační službu pro novináře i spotřebitele.

zpravodajský portál Samsung

Po vzoru globální redakce Samsung Newsroom bude poskytovat nejen informace o nejnovějších produktech a službách Samsungu, o samotné společnosti, ale také zprávy o lokálních aktivitách, včetně aktivit podporujících místní komunity.

Moderní a přehledné uspořádání usnadní orientaci na webu a vyhledávání konkrétních informací či tematických sekcí. Jak zástupci médií, pro které byla vytvořena speciální záložka, tak spotřebitelé najdou na jednom místě kompletní balíček materiálů o produktech a aktivitách společnosti, včetně tiskových zpráv, článků, fotografií a videí.

Portál funguje v mnoha zemích a jazykových mutacích

Samsung Newsroom Česká republika se připojuje k řadě regionálních zpravodajských portálů společnosti Samsung Electronics provozovaných například ve Spojených státech, Brazílii, Německu nebo Velké Británii. Portál funguje už pro 53 zemí ve 21 jazykových mutacích.

zpravodajský portál Samsung

Samsung chce dál rozvíjet místní komunikační platformy, aby mohl sdílet své inspirativní příběhy se spotřebiteli po celém světě.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.