Nová bezdrátová herní sluchátka Philips TAG5106 s LED osvětlením

herní sluchátka headset Philips TAG5106 cena

MMD oznamuje uvedení nových prémiových herních sluchátek Philips TAG5106 s duálním bezdrátovým systémem 2,4 GHz a Bluetooth a LED osvětlením.

Špičkový zvuk pro špičkové hraní

Pokud jde o vytvoření skutečně pohlcujícího herního zážitku, zvuk je stejně důležitý jako grafika. Philips TAG5106, vybavený technologií 7.1kanálového prostorového zvuku nové generace DTS Headphone:X 2.0, poskytuje vylepšené vykreslení basů, čistotu zvuku a signály přiblížení, stejně jako novou úroveň vnímání vzdálenosti, která rozlišuje mezi blízkým a vzdáleným zvukovým polem.

To vytváří výjimečný pocit realismu, který staví hráče do středu dění a umožňuje jim užít si zážitek jako nikdy předtím. Sluchátka Philips TAG5106 jdou ale ještě o krok dále, s na míru vyladěnými 50mm měniči (vyladěnými profesionálními akustickými inženýry), aby poskytovala bohatý a přesný zvuk, tak přesný, že hráči slyší blížící se kroky, což jim dává konkurenční výhodu, kterou hledají.

Odnímatelný jednosměrný mikrofon s potlačením okolního hluku nabízí další výhodu v tom, že hráčům umožňuje jasně a snadno komunikovat se svými spoluhráči.

Pro počítače a herní konzole

Náhlavní souprava Philips TAG5106 je také ideální volbou pro ty, kteří hledají více než jen herní výkon. Kromě bezdrátové technologie 2,4 GHz, která dokáže poskytnout spolehlivý, bezztrátový herní zvuk s ultra nízkou latencí na PC, Mac a PlayStation, jsou tato sluchátka vybavena současným připojením Bluetooth pro mobilní zařízení. Hráči mohou pohodlně přepínat mezi 2,4 GHz a bezdrátovým připojením Bluetooth pouhým kliknutím na tlačítko, což zajišťuje maximální flexibilitu.

herní sluchátka headset Philips TAG5106 cena

Dlouhá výdrž na jedno nabití

Mimořádně dlouhá 45hodinová výdrž baterie poskytuje hodiny zábavy, ať už jde o hraní her nebo poslech hudby či jiného zvukového obsahu. A bez ohledu na to, jak se používají, poskytují sluchátka Philips TAG5106 extrémní pohodlí, díky oceňovanému ergonomickému designu, který zahrnuje adaptivní hlavový nosník a náušníky s koženkou a paměťovou pěnou, zajišťujícími pohodlí, které je dlouhodobé a stylové.

Klíčové vlastnosti

  • Přesné 50mm měniče pro vzrušující, detailní zvuk
  • Odnímatelný mikrofon s potlačením hluku, aby zvuk byl slyšet hlasitě a čistě
  • Duální bezdrátové připojení 2,4 GHz/BT a 3,5 mm kabelové připojení pro pohodlnou kompatibilitu s více platformami
  • Prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.0 nové generace pro skutečně pohlcující poslech
  • Integrované LED osvětlení pro dynamičtější herní zážitek
  • Mimořádně dlouhá výdrž baterie 45 hodin
  • Oceňovaný ergonomický design pro dlouhotrvající pohodlí

Dostupnost a cena

Herní sluchátka Philips TAG5106 budou k dispozici za cenu 2 433 Kč (99,90 Eur), více info na adrese https://www.philips.cz/c-p/TAG5106BK_00/5000-series-herni-sluchatka 

Zdroj a foto: MMD/Philips

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.