Společnost HP v ČR předávala ocenění Partner roku 2022

HP Partner roku 2022

Společnost HP předala ocenění HP Partner roku nejúspěšnějším obchodním partnerům v ČR. Během slavnostního galavečera 29. 11. 2022 ve Dvoraně novorenesančního Rudolfina bylo oceněno devět firem v deseti různých kategoriích.

Novinkou letošního ročníku bylo ocenění jednotlivců ve třech kategoriích se souhrnným názvem „HP Most Valuable Partner’s Representative“. HP tímto způsobem ocenilo osobnosti z řad distributorů, komerčních partnerů a retailistů.

„Letos jsme se rozhodli ocenit také jednotlivce, kteří mají velký podíl na úspěšné spolupráci mezi HP a společností, kterou zastupují,“ komentuje vznik nových kategorií Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP. V tradiční kategorii Největší distributor letos již potřinácté zvítězila společnost eD system a.s.

V nové kategorii „Největší reseller HP v prodeji notebooků s procesory AMD“ zvítězila společnost DLNK s.r.o. Ocenění předal zástupce sponzora AMD Tomasz Wnukowski.

 

HP Partner roku 2022

Výroční akce, již HP pořádá každoročně pro své obchodní partnery i zákazníky, se nesla ve slavnostním duchu, a to i díky vysoké účasti partnerů a zástupců společnosti HP. Ocenění výhercům předali již tradičně Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko a channel manager Pavel Machovský.

„Jsme rádi, že jsme mohli pro naše nejvýznamnější partnery uspořádat tento tradiční galavečer a ocenit je tak za jejich celoroční práci,“ dodal Pavel Machovský.

HP Partner roku 2022

Slavnostním večerem hosty provedla známá moderátorka Lucie Borhyová. Nezapomenutelnou atmosféru pak vytvořila zpěvačka Monika Absolonová za doprovodu pianisty Ondřeje Hájka.

Přehled držitelů ocenění HP Partner roku 2022: 

KategorieOceněný
Největší distributor HPeD system a.s.
Největší retail nebo online partner HPAlza.cz a.s.
Retail nebo online partner s největším meziročním nárůstemHP TRONIC Zlín, spol. s.r.o.
Největší HW Reseller HPAUTOCONT a.s.
Reseller HP s největším meziročním nárůstem HWDLNK s.r.o.
Největší reseller HP v prodeji spotřebního materiáluELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o.
Největší reseller HP v prodeji notebooků s procesory AMDDLNK s.r.o.
Největší DesignJets online partnerVŠE PRO TISK s.r.o.
Největší iMPS partnerXanadu a.s.
Nejlepší servisní partnerS&T CZ s.r.o.
HP Most Valuable Partner’s Representative – distributorVít Veveričík – eD system a.s.
HP Most Valuable Partner’s Representative – komerční partnerPetr Janata – XANADU a.s.
HP Most Valuable Partner’s Representative – retailový partnerDavid Dolanský – HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o.

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.