Nová řada tiskáren Canon MegaTank nabízí kvalitní domácí tisk

Multifunkční zařízení Canon Pixma G4470 cena

Canon oznámil rozšíření své modelové řady MegaTank o čtyři nové rychlé, vysoce kvalitní tiskárny s doplňováním inkoustu. Jedná se o modely Canon Pixma G1430, G2470, G3470 a G4470. Všechny jsou určeny pro pro rodiny, které chtějí ušetřit na domácím tisku.

Nové tiskárny MegaTank nabízí řadu funkcí pro široký okruh uživatelů – ať studujete, pracujete flexibilně z domova nebo tisknete pro svou rodinu:

  • PIXMA G4470: vysokorychlostní tiskárna 4 v 1 s automatickým podavačem dokumentů a WiFi
  • Řada PIXMA G3470: multifunkční tiskárna (MFP) 3 v 1 s WiFi – k dispozici ve třech barvách
  • PIXMA G2470: multifunkční zařízení 3 v 1
  • PIXMA G1430: jednoúčelový model

Mezi klíčové vlastnosti celé modelové řady patří vysokokapacitní, snadno doplňovatelné inkoustové nádobky, vysoká rychlost tisku, kvalitní výstupy a zjednodušená rozhraní, která usnadňují obsluhu.

Nízké provozní náklady

Aktualizovaná řada zahrnuje čtyři cenově výhodné tiskárny – schopné produkovat velké objemy kvalitních dokumentů a fotografií bez starosti o výměnu inkoustových kazet. Díky systému nepřetržitého zásobování inkoustem jsou provozní náklady ve srovnání s tiskárnami na bázi kazet efektivnější.

tiskárna Canon Pixma G1430 cena

Díky zásobníkům inkoustu s vysokou výtěžností mohou všechny čtyři modely vytisknout 6 000 stran z jediné lahvičky s černým inkoustemi a o 27 % více v ekonomickém režimuii (7 600 stran). U barevného tisku nabízejí nejnovější modely MegaTank vysokou výtěžnost až 7 700 stran z jedné sady inkoustůiii (8 100 v ekonomickém režimu).

Jsou ideální pro zaneprázdněné rodiny, které chtějí cenově výhodnou tiskárnu, která v případě potřeby poskytuje kvalitní výstupy. Tiskárny používají inkousty na bázi pigmentu i barviva. To pomáhá dosáhnout ostrosti u černého textu a zářivých barev u barevných obrázků.

Vysoká rychlost, vysoká produktivita

Všechny čtyři tiskárny v této řadě dosahují vysoké rychlosti tisku – 11,0 obr./min černobíle a 6,0 obr./min barevně a jsou tedy rychlejší než předchozí modely. Díky spolehlivému a rychlému tisku mohou uživatelé věnovat čas a energii jiným kreativním činnostem a tisknout s důvěrou vysoce kvalitní výstupy ve velkých objemech.

Multifunkční zařízení Canon Pixma G4470 cena
Multifunkční zařízení Canon Pixma G4470

Ostrými a výraznými výtisky tato řada uspokojí široké spektrum potřeb a požadavků – od studentů, kteří potřebují tisknout rozsáhlé seminární práce, po ty, kdo se se svými rodinami věnují tvůrčím aktivitám. Ti, kdo pracují z domova, ocení u modelu PIXMA G4470 automatický podavač originálů na 35 listů pro rychlé skenování a kopírování vícestránkových dokumentů, který zvyšuje produktivitu práce.

Snadná obsluha pro celou rodinu

Tiskárny PIXMA G2470, PIXMA G3470 a PIXMA G4470 se vyznačují novým designem se snadnou a přehlednou obsluhou. Instalaci a ovládání usnadňují také LCD displeje. Díky inkoustové technologii Canon MegaTank jsou všechny tiskárny této řady jednoduché na obsluhu a údržbu. Dobu nutných odstávek tiskárny minimalizuje uživatelsky vyměnitelná údržbová kazeta spolu s nestlačitelnými lahvičkami na inkoust s mechanickou identifikací barvy.

Multifunkční zařízení Canon Pixma G3470 cena
Multifunkční zařízení Canon Pixma G3470

Modely PIXMA G4470 a PIXMA G3470 umožňují uživatelům jednoduché připojení a tisk z chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria® pro Android a podpoře aplikace Canon PRINT.

Multifunkční zařízení Canon Pixma G2470 cena
Multifunkční zařízení Canon Pixma G2470

Kreativně zaměření uživatelé mohou hledat inspiraci na internetových stránkách Canon Creative Park, kde naleznou mimo jiné prostorové papírové modely nebo šablony různých blahopřání s možností tisku i na magnetický nebo matný fotopapír. Řada PIXMA G3470 je k dispozici ve třech barevných variantách – černé, bílé a červené.

Multifunkční zařízení Canon Pixma G3470
Barevné varianty multifunkčních zařízení Canon Pixma G3470

Dostupnost a cena

Tiskárny a multifunkční zařízení Canon Pixma G1430, G2470, G3470 a G4470 by se měly objevit na trhu v ČR v následujících týdnech. Cenu produktů výrobce dosud nezveřejnil, můžeme však předpokládat, že budou v podobných cenových relacích jako již dříve uvedené modely. 

tiskárna Canon Pixma G1430 cena
Tiskárna Canon Pixma G1430

Canon Pixma G1430 by se mohl prodávat za cenu kolem 3 000 Kč, model G2470 bude zřejmě o 800 – 1 000 Kč dražší. Varianta G3470 by mohla být v nabídce za cenu cca 4 500 Kč a nejlépe vybavená Pixma G4470 se může objevit za cenu kolem 6 500 Kč

Zdroj a foto: Canon

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.