K telefonu motorola edge 30 neo nyní získáte Lenovo Smart Clock 2 s bezdrátovou nabíječkou zdarma

Motorola edge 30 neo v akci Lenovo Smart Clock 2 zdarma

Při nákupu zajímavého stylového chytrého mobilního telefonu motorola edge 30 neo nyní můžete zdarma získa exkluzivní dárek v podobě chytrých hodinek Lenovo Smart Clock 2 s bezdrátovou nabíječkou zdarma. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Motorola edge 30 neo

Kompaktní 6,28palcový displej OLED s obnovovací frekvencí 120 Hz, 64Mpx hlavní fotoaparát, výkonné stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos, rychlé nabíjení TurboPower s výkonem 68 W a také bezdrátové nabíjení.

chytrý telefon smartphone motorola edge 30 Neo spolupráce Motorola a Pantone

Tyto skvělé funkce, a ještě mnohem víc, nabízí stylový chytrý telefon motorola edge 30 neo od společnosti Motorola, který se kromě toho může pochlubit barvou roku Very Peri díky spolupráci se společností Pantone, v jejichž službách pracují uznávaní světoví odborníci na barvy.

Lenovo Smart Clock 2

Inteligentní hodinky s funkcí Google Assistant a zabudovanou Wi-Fi a mikrofonem nabízejí mnoho způsobů využití. Můžete je propojit se svou domácností a oblíbíte si ovládání hlasem, jehož prostřednictvím můžete pouštět hudbu, nastavit si budík nebo například zjistit, jaké bude počasí.

Lenovo Smart Clock 2

Lenovo Smart Clock 2 má snadno ovladatelný 4palcový dotykový displej LCD s hlasitými 3W reproduktory vpředu. Jako bonusové příslušenství se pro Lenovo Smart Clock 2 dodává také bezdrátová 10W nabíječka, která je ideální pro nabíjení chytrého telefonu motorola edge 30 neo.

Dárek zdarma

Každý zákazník dostane aktuálně při koupi tohoto jedinečného chytrého telefonu exkluzivní dárek Lenovo Smart Clock 2 s bezdrátovou nabíječkou zdarma.

Lenovo Smart Clock 2

Dostupnost a cena

Akce Motorola edge 30 neo s Lenovo Smart Clock 2 s bezdrátovou nabíječkou zdarma není přesně časově omezena, nabídka platí do vyprodání zásob. Edge 30 Neo s dárkem je možné zakoupit například u prodejců Alza nebo Mobilní Pohotovost

Zdroj a foto: Motorola, Lenovo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.