Nové digitální zrcadlovky Canon EOS 760D a EOS 750D

Společnost Canon představila základní modely produktové řady EOS –  digitální zrcadlovky s označením EOS 760D a EOS 750D. Model EOS 750D je ideální pro pořizování fotografií a filmů ve Full HD rozlišení s využitím automatických režimů, o něco dražší EOS 760D pokročilým fotografům nabízí větší tvůrčí svobodu a manuální ovládání.

Oba nové fotoaparáty jsou vybaveny snímačem s rozlišením 24,2 megapixelů a obrazovým procesorem Canon DIGIC 6. Nabízejí rozsah citlivosti ISO 100 až 12 800 a technologii Flicker Detection. Detekce blikání světelného zdroje zajišťuje konzistentní podání snímků, které vznikají při umělém osvětlení. Rychlost kontinuálního snímání je 5 snímků za sekundu. Modely EOS 760D a EOS 750D využívají systém automatického zaostřování s 19 křížovými body.  Amatérští filmaři mohou natáčet videa s úžasným rozlišením Full HD i ve formátu MP4, který je ideální pro snadné on-line sdílení. Oba modely využívají technologii Hybrid CMOS AF III s podporou  zaostřování se sledováním objektu a se změnou cíle.  Fotoaparáty jsou kompatibilní s objektivy STM, díky kterým je zaostřování tiché, plynulé, velmi přesné a rychlé. V případě modelu EOS 760D mají začínající kameramani k dispozici řadu dalších kreativních režimů.

EOS 760D EF-S18-55ISSTM FrontSlantDown

Kompaktní tělo EOS 760D a EOS 750D se může pochlubit ergonomickou rukojetí a otočným LCD displejem. Canon EOS 760D pro ovládání umožňuje využít pohodlně umístěné prvky, které bývají součástí pokročilých EOS modelů, např. přední volič rychlého ovládání, horní LCD panel a inteligentní hledáček.  Uživatelé určitě ocení i pohodlí a rychlost, kterou jim nabízí Wi-Fi a NFC konektivita. Pomocí Wi-Fi připojení mohou uživatelé své nejlepší snímky zveřejnit na sociálních sítích nebo je přímo nahrát do cloudu. Konektivita NFC umožňuje fotoaparát snadno a rychle spárovat nejen se zařízením Canon Connect Station CS100, ale také s mnoha chytrými zařízeními, které tuto technologii komunikace na krátkou vzdálenost podporují.

Reklama/Advertisement

EOS 750D EF-S18-135STM Left

Klíčové vlastnosti modelu EOS 760D:

  • Výkonná digitální zrcadlovka, která umožňuje prozkoumat výhody pokročilého fotografování
  • Natáčení nádherných filmů je stejně snadné jako focení
  • Během focení mají uživatelé kontrolu nad všemi vlastnostmi fotoaparátu
  • Velmi snadné propojení s okolím i sdílení fotografií a filmů pomocí Wi-Fi a NFC konektivity
  • Pokročilé ovládání a režimy fotografování, které umožňují vytěžit maximum z tvůrčích nápadů

Klíčové vlastnosti modelu EOS 750D:

  • Možnost pozvednout fotografování na vyšší úroveň
  • Možnost zachytit každou situaci s ohromujícími detaily
  • Natáčení filmů je stejně snadné jako focení
  • Snadné propojení a sdílení snímků s celým světem

Cena fotoaparátů se bude pohybovat kolem 19500 u modelu EOS 750D a kolem 21000 u modelu EOS 760D.

Zdroj a foto: Canon

Reklama/Advertisement