Nové mikrofony HyperX DuoCast, QuadCast a SoloCast

mikrofon HyperX DuoCast

HyperX  rozšiřuje své portfolio mikrofonů o tři novinky: nový USB mikrofon HyperX DuoCast a bílé barevné provedení USB mikrofonů HyperX SoloCast a QuadCast. SoloCast také od nynějška podporuje záznam zvuku ve vysokém rozlišení 24 bitů/96 kHz, a to prostřednictvím nejnovější aktualizace softwaru HyperX NGENUITY.

Poslední přírůstky do rodiny mikrofonů HyperX poskytují novou úroveň pohodlí, výkonu i ovládání, a tím pádem také lepší uživatelský zážitek. 

USB mikrofon HyperX DuoCast

Nový USB mikrofon DuoCast (na úvodní fotografii) splňuje požadavky profesionálních i začínajících streamerů, ať už používají PC, PS5, PS4 nebo Mac. Podporuje zvuk ve vysokém rozlišení s 24bitovou hloubkou a vzorkovací frekvencí až 96 kHz, takže snímání hlasu je vysoce kvalitní a křišťálově čisté. Ke skutečně dokonalému zachycení zvuku využívá mikrofon také zabudovaný pop filtr.

Reklama/Advertisement

HyperX DuoCast má nízkoprofilový držák s tlumičem (shock mount), snadné nastavení citlivosti a uživateli dává na výběr ze dvou volitelných režimů nahrávání – kardioidním a všesměrovým. Praktické jsou funkce rychlého ztlumení poklepáním na mikrofon a LED indikace stavu vysílání. Mikrofon nabízí také proužek RGB podsvícení, které lze nastavit pomocí softwaru HyperX NGENUITY.

Mikrofon HyperX QuadCast S

Nově k dispozici i v bílém barevném provedení, QuadCast S je USB mikrofon s dynamickými světelnými RGB efekty, které lze nastavit prostřednictvím softwaru HyperX NGENUITY. Mikrofon QuadCast S nabízí vestavěný antivibrační držák s tlumičem, zabudovaný pop filtr pro minimalizaci okluzivních souhlásek, ztlumení zvuku poklepáním a LED indikátor stavu vysílání.

mikrofon HyperX QuadCast S

Přístroj disponuje čtyřmi nahrávacími režimy – stereofonním, všesměrovým, kardioidním a obousměrným – a přizpůsobí se tak aktuálním potřebám uživatele. Ve spodní části mikrofonu jde snadno nastavit citlivost záznamu, najdete zde také výstup na 3,5 mm jack konektor pro přímý odposlech. Mikrofon QuadCast tak poskytuje čistý a konzistentní zvuk během streamů i videokonferencí.

Mikrofon HyperX SoloCast

SoloCast přináší uživatelům USB mikrofon se snadným nastavením plug-n-play, navíc v novém bílém barevném provedení, které dobře ladí s různými styly. Mikrofon využívá kardioidní směrové nahrávání, jež je citlivější na zdroje zvuku přímo před mikrofonem. To z něj činí ideální volbu pro hlasový chat při hrách, streamování mluveného slova a tvorbu zvukových nahrávek.

Mikrofon HyperX SoloCast

Mikrofon nabízí funkci ztlumení poklepáním, LED indikaci stavu vysílání a univerzální otočný stojan, který usnadňuje používání. Novinkou modelu SoloCast je zvuk s vysokým rozlišením o hloubce 24bitů a frekvencí vzorkování až 96 kHz, což činí nahrávky ještě kvalitnějšími. Hi-res audio je jednoduše dostupné prostřednictvím aktualizace firmwaru HyperX NGENUITY.

Dostupnost a cena

Nový USB mikrofon HyperX DuoCast je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 750 Kč. HyperX QuadCast S v bílé barvě je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 4 450 Kč. Bílá varianta mikrofonu HyperX SoloCast je k dispozici za cenu 1 850 Kč. Všechny nové produkty jsou dostupné v maloobchodní síti HyperX a také online. Další informace o dostupnosti naleznete na stránkách produktů.

Zdroj a foto: HP/HyperX

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

 

Reklama/Advertisement