Praktické doplňky Yenkee: USB kabel, stojánek a powerbanka

Yenkee reproduktor stojanek usb kabel powerbanka

Stojánek pro mobil nebo foťák, powerbanka, reproduktor a propojovací kabel. To jsou praktické doplňky Yenkee, které oceníte při svých cestách za zábavou.

Powerbanka Yenkee YPB 1180

Aby váš telefon měl vždycky šťávu, je dobré s sebou zabalit výkonnou powerbanku. Yenkee YPB 1180 nabízí výkon až 18 W s kapacitou 10 000 mAh.

Powerbanka Yenkee YPB 1180

Dva výstupy USB-C a USB-A naopak zajistí bezproblémové nabíjení dvou zařízení současně, kdy se výkon rovnoměrně rozdělí na 5 W. O jejím stavu nabití vás průběžně informuje LCD displej. Elegantní kovová powerbanka je k dostání ve dvou barvách, které podtrhnou váš styl. Pořídit si ji můžete v šedé i červené barvě za 699 Kč.

Yenkee Micro USB kabel YCU 251

Powerbanku si doplňte o vysoce odolný kabel, který upoutá zejména svojí barevností. Kabel v ocelovém provedení má dlouhou životnost i velkou odolnost. Navíc se vám nikdy nestane, že by se vám v tašce nebo kapse zamotal.

Yenkee Micro USB kabel YCU 251

Synchronizační a dobíjecí model je dostupný ve třech provedeních pro každý typ zařízení. USB-C je k dostání za 279 Kč, Lightning za 399 Kč a USB A / B mikro za 229 Kč.

Reproduktor Yenkee YSP 3010BK

V mezičase, kdy není žádná živá hudba se vám bude určitě hodit reproduktor Yenkee YSP 3010BK, který je díky svému provedení jako dělaný na venkovní akce. Je vyroben z odolného materiálu, který zvládne nejeden pád a díky praktickému držáku ho nikdy neztratíte.

Reproduktor Yenkee YSP 3010BK

Výkon 20 W a výdrž až 10 hodin se naopak postará o nikdy neutichající party. Pokud se na party sejdou dva reproduktory QBRICK, bude zábava díky technologii True Wireless Stereo (TWS) opravdu všudypřítomná už za 999 Kč.

Flexibilní stativ 3v1 Yenkee YSM 301BK

Vášnivým uživatelům sociálních sítích, kteří chtějí svým sledujícím zprostředkovat dokonalé video z akce, je určen flexibilní stativ 3v1 s vestavěným standardním 1/4″ závitem. Yenkee YSM 301BK se postará o stabilitu díky pryžovým nohám s extrémní přilnavostí, které se dají obtočit nebo postavit.

Flexibilní stativ 3v1 Yenkee YSM 301BK

Perspektivu 360° snímáni zajišťuje otočná kulová hlava. Sada je dodávána s držákem telefonu a stativu pro akční kamery za cenu 529 Kč. Natáčení vlogů či live přenosu je s ní mnohem jednodušší.

Zdroj a foto: Yenkee

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.