Nový kancelářský monitor NEC MultiSync EA242WU s připojením LAN a USB-C

Společnost Sharp/NEC uvádí na trh nový LCD 24″ kancelářský monitor NEC MultiSync EA242WU. Monitor s velmi úzkým rámečkem je optimalizovaný pro sestavy s několika displeji a navržený pro podporu maximální produktivity v současných hybridních pracovních prostorech.

Propojení sousedních displejů prostřednictvím DP in/out, vestavěné připojení LAN a USB-C přispívají k minimální kabeláži a maximální flexibilitě. Umožňuje vytvořit individuálně přizpůsobené pracovní prostory s nejlepší ergonomickou nastavitelností a funkcemi, které jsou zaměřeny na uživatele, včetně zabudovaných technologií s malým obsahem modrého světla a bez blikání. Tím se chrání oči uživatelů i před únavou, a sice bez omezení vysoce výkonné technologie obrazovky IPS.

Účelově navržený model EA242WU splňuje požadavky na výkon budoucnosti a přináší ověřenou kvalitu a spolehlivost značky Sharp/NEC, díky čemuž vám pomůže dosáhnout maximální produktivitu práce. Monitor je vyráběn v barevném provedení bílé a černé barvy.

Reklama/Advertisement

Technické parametry:

Technologie panelu IPS TFT s W-LED backlight
Rozlišení (optimální) 1920 x 1200
Jas [cd/m²] 300
Vertikální frekvence [Hz] 50 – 60
Poměr stran obrazovky 16:10
Rozteč bodů [mm] 0.270
Nastavení výšky [mm] 0-150
Kontrastní poměr (typ.) 1000:1 (5000:1 dynamický)
Pozorovací úhly [°] 178 horizontální / 178 vertikální (typ. při kontrastním poměru 10:1)
Doba odezvy [ms] 6
Barvy [mil.] 16.77
Hmotnost [kg] 6,7
VESA montáž [mm] 100 x 100
Konektivita  1 x DisplayPort; 1 x DisplayPort out; 1 x HDMI; 1 x USB Type C (65 W); USB ver. 3.0 (2 dole / 1 z boku), 1x LAN/RJ45

kancelářský monitor NEC EA242WU

Výhody monitoru

  • Zvyšte svou produktivitu – s vestavěnou sítí LAN a USB-C slouží tento displej jako dokovací rozbočovač ve vašem osobním pracovním prostoru.
  • Flexibilita do budoucnosti – široké možnosti připojení umožňují vysokou míru flexibility díky výstupům LAN, DP, USB typu C, USB A a zvukovému výstupu.
  • Pracovní prostor bez nepořádku – výkonné 65W připojení s USB typu C si poradí s videem, audiem, napájením a USB prostřednictvím jediného kabelu.
  • Jednoduché nastavení vícero obrazovek (například pro monitorovací a dohledová centra) – řetězové konfigurace vícero obrazovek prostřednictvím DisplayPort-out, není zapotřebí žádných dalších kabelů.
  • Maximální důraz na zdraví a pohodlí – vynikající ergonomické nastavení výšky z 0 na 150 mm; oku lahodící zabudovaná technologie Low Blue Light a Flicker-Free, jakož i integrovaný snímač okolního osvětlení dohromady vytvářejí podmínky ke zvýšení produktivity.

Dostupnost a cena

Monitor bude dostupný v prodejní síti EU/CZ/SK v měsíci říjnu 2022, cena produktu nebyla zatím výrobcem zveřejněna.

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement