Nový laserový projektor NEC P627UL nabídne vyšší jas a nižší spotřebu

projektor Sharp NEC P627UL

Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh svůj nejnovější laserový projektor NEC P627UL. Nový model nevyžaduje žádnou výměnu filtrů a lampy díky zcela utěsněnému optickému členu a laserovému zdroji světla.

V kombinaci s minimální spotřebou energie zajišťuje model P627UL nízké provozní náklady, takže je ideální pro použití ve školství i ve firemních zasedacích místnostech.

Návštěvníci stánku Sharp/NEC na veletrhu Integrated Systems Europe 2023 (hala 3, E600), který se koná od 31. ledna do 3. února ve španělské Fira Barcelona, si zde budou moci tento nový projektor prohlédnout.

Tichý provoz a vysoký jas

Výsledkem inovace vycházející ze skutečných potřeb uživatelů je laserový projektor P627UL, který je tak tichý, že si ho nikdo nevšimne a přesto je jeho obraz se svítivostí 6 200 ANSI lumenů dokonale viditelný v jasně osvětlených prostorách.

Nový standard v oblasti tichého provozu 22 dB v úsporném režimu je tišší než tikot hodinek a nepřekonán u žádného jiného instalačního projektoru.

projektor Sharp NEC P627UL

Díky zpracování vstupního signálu 4K@30 Hz, rozsáhlým možnostem připojení a podpoře rozlišení WUXGA přináší tento projektor budoucnosti vizuální zážitek lahodící oku.

Dlouhá životnost

Zcela prachotěsný optický motor a laserový zdroj světla nevyžadují žádnou údržbu po celou dobu své dlouhé životnosti 20 000 hodin, takže výměna filtrů a lamp není nutná. Ve spojení s minimální spotřebou energie pouhých 318 W v normálním režimu zajišťuje P627UL nízké provozní náklady.

projektor Sharp NEC P627UL

S volitelnou funkcí WiFi a vestavěnou funkcí MultiPresenter pro bezdrátové prezentace a sdílení obrazovky se jedná o ideální nástroj pro zasedací místnosti a učebny, který rovněž splňuje potřeby společností zabývajících se pronájmem, instalací projekčních scén a pro projekce digital signage.

Dostupnost a cena

Laserový projektor NEC P627UL bude poprvé k vidění na stánku Sharp/NEC na veletrhu ISE 2023 (stánek E600, hala 3) od 31. ledna do 3. února – Fira Barcelona ve Španělsku. Na trhu bude k dispozici od března 2023. Cenu nového projektoru výrobce dosud nezveřejnil.

Zdroj a foto: Sharp NEC Display Solutions Europe 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.