OPPO získalo EISA AWARD 2022–2023 za telefon Find X5 Pro a sluchátka Enco X2

telefon OPPO Find X5 Pro EISA AWARD

Společnost OPPO získává dvě prestižní ocenění: „EISA ADVANCED SMARTPHONE 2022–2023“ za svoji vlajkovou loď – telefon OPPO Find X5 Pro – a „EISA IN-EAR HEADPHONES 2022–2023“ za bezdrátová sluchátka do uší Enco X2. Tato ocenění udělila asociace EISA (Expert Image and Sound Association), která sdružuje 59 renomovaných publikací o spotřební elektronice na světě.

Prestižní ocenění EISA ADVANCED SMARTPHONE 2022-2023 již třetí rok po sobě získal chytrý telefon od společnosti OPPO. Vlajková loď, OPPO Find 5X Pro, byl oceněn především díky svým předním vlastnostem v oblasti fotky a videa. Letošní rok společnost OPPO získala také prestižní ocenění pro svá bezdrátová sluchátka Enco X2, která se chlubí titulem EISA IN-EAR HEADPHONES 2022-2023, kterou obdržela od poroty díky harwarovým inovacím a perfektnímu zvuku.

Ocenění EISA za inovace modelu Find X5 Pro nás nesmírně těší. Získání ocenění za vyspělý chytrý telefon již třetí rok po sobě dokazuje naše odhodlání vytvářet zařízení, která překonávají očekávání spotřebitelů a poskytují prvotřídní zážitky. Find X5 Pro zvyšuje laťku v oblasti zobrazování a prémiového designu smartphonů tím, že obsahuje špičkové funkce, které spotřebitele inspirují a dodávají jim odvahu. Je nám ctí, že jsme byli oceněni za naše úsilí o zvýšení úrovně trhu s chytrými telefony, ale získat uznání i za naše nejnovější zařízení je vzrušující. Enco X2 navazují na předchozí generaci Enco X a díky svému špičkovému akustickému výkonu a elegantnímu designu nově definují zvukový zážitek a zároveň slouží jako módní doplněk,“ uvedl Bingo Liu, prezident společnosti OPPO pro západní Evropu.

Telefon OPPO Find X5 Pro

Chytrý telefon, OPPO Find X5 Pro, je výsledkem desetiletého výzkumu a vývoje fotoaparátů pro mobilní zařízení. Studio MariSilicon X umožnilo společnosti OPPO vyvinout vlastní čipovou sadu určenou k oživení krásy před fotoaparátem. Zobrazovací technologie, která mění paradigma, debutovala v rámci tohoto uznávaného výrobce chytrých telefonů a navždy změnila toto odvětví. Telefon posouvá technologii computational photography na novou úroveň se zaměřením na video při slabém osvětlení, kdy ve spojení s technologií OPPO 1 Billion Colour Capture každý snímek vyniká detaily, čistotou a dynamickým rozsahem. Tyto vlastnosti kladně ohodnotili také porotci, kteří telefon OPPO Find X5 Pro ohodnotili, jako nejlepší chytrý telefon roku 2022-2023.

„OPPO Find X5 Pro je působivý a chytrý telefon, který zahrnuje vynikající systém fotoaparátu s pokročilou technologií stabilizace, úžasnou kapacitu baterie a prémiovou konstrukci, jehož vlastnosti definují současný stav technologií. Uvnitř telefonu se skleněným povrchem (v bílé nebo černé keramické úpravě) se ukrývá 4nm osmijádrový procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 a až 512GB úložiště a 12 GB RAM. V kombinaci s 170mm LTPO 2.0 AMOLED displejem s dynamickou 120Hz obnovovací frekvencí nabízí Find X5 Pro bezkonkurenční možnosti. A díky výkonnému 50Mpx hlavnímu fotoaparátu, doplněnému 50Mpx ultraširokoúhlým objektivem a 13Mpx teleobjektivem s OIS, jej hodnotíme jako v současnosti zdaleka nejvyspělejší smartphone na světě,“ okomentoval Paul Miller, prezident asociace EISA.

Sluchátka OPPO Enco X2

Perfektní zvuk a hardwarové inovace okouzlili porotce asociace na bezdrátových sluchátkách OPPO Enco X2.

Klíčem k atraktivitě true wireless sluchátek OPPO Enco X2 je spolupráce se společností Dynaudio, specialistou na zvuk. Ale pravděpodobně nejdůležitější funkcí je jejich schopnost záznamu binaurálního stereofonního zvuku ve formátu Dolby, což je funkce, bez které se tvůrci moderního obsahu nemohou obejít. Enco X2 jsou zásadním vylepšením předchozího modelu a jsou vybavena novým dvoucestným koaxiálním uspořádáním reproduktorů, v němž spolupracuje ultralehký a ultratenký dynamický basový reproduktor se čtyřmagnetovou planární jednotkou, která zvládá vysoké frekvence až do 40 kHz. S těmito hardwarovými inovacemi souvisí i pokročilé zpracování zvuku – včetně aktivního potlačení šumu – a vysoce kvalitní D/A převodník podporující vzorkovací frekvenci 96 kHz. Sluchátka OPPO jsou vybavena speciálními antibakteriálními koncovkami a jsou odolná proti prachu a vodě. Jedná se o špičková bezdrátová sluchátka do uší, kombinující bohaté funkce s mimořádně dobrou reprodukcí zvuku,“ dodal Paul Miller, prezident asociace EISA.

sluchátka OPPO Enco X2 EISA AWARD

Díky spolupráci se společností Dynaudio poskytují sluchátka OPPO Enco X2 i nadále prvotřídní a věrnou kvalitu zvuku. Jsou vybavena koaxiální konstrukcí se dvěma měniči, která je často k vidění pouze u špičkových audio produktů. Také nabízejí špičkovou schopnost potlačení šumu s maximální hloubkou 45 dB a maximální šířkou 4 kHz. Hloubka 45 dB vám pomůže najít tichý kout, ať už jste kdekoli – v práci, v autobuse, nebo dokonce v letadle.

Zdroj a foto: OPPO

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.