Partnerství BenQ a Pantone poskytuje tvůrcům ideální barevnou reprodukci

BenQ Pantone Connect partnerství předplatné zdarma

BenQ oznamuje rozšíření dlouhodobého partnerství s Pantone. Noví majitelé profesionálních monitorů řady DesignVue s označením PD a PhotoVue s označením SW získají prémiové předplatné aplikace Pantone Connect na rok zdarma.

Přesné barvy Pantone

Pantone Connect zajišťuje konzistenci a přesnost barev pro digitální obsah, módu, produktový design tak, že umožní kompletní přístup k více než 15 000 barvám Pantone. Obsahuje funkce, které usnadní sdílení palety barev, a tedy i spolupráci v týmu i mimo něj.

Spolupráce BenQ a Pantone se datuje do roku 2015, kdy BenQ jako první značka profesionálních monitorů na světě získala certifikaci Pantone Validated – důvěryhodné označení zaručující věrnost barev pro spotřebitele. Od této doby vyrobila BenQ více monitorů s certifikací Pantone Validated, než kterýkoli jiný výrobce.

Nad rámec tohoto prestižního symbolu kvality získaly nové monitory BenQ certifikaci Pantone SkinTone Validated, která dává designerům a fotografům jistotu zobrazení autentických barev z reálného světa včetně kompletní palety 110 různých odstínů pleti.

„BenQ sama stojí za technologií AQCOLOR a je pyšná na to, že i díky certifikaci Pantone představuje dlouhodobého partnera v oblasti barev pro celosvětovou komunitu profesionálních tvůrců,“ říká Conway Lee, prezident společnosti BenQ Corporation, a dodává: „Pantone je hlavní světovou autoritou v oblasti barev a my v BenQ sdílíme stejnou vášeň pro přesné barvy na dostupných zařízeních. Velmi úzce jsme spolupracovali na návrzích nejlepších monitorů pro fotografy, postprodukci videa, designéry a moc se těšíme, že díky stále se rozvíjejícímu partnerství budeme naše zákazníky podporovat dalšími nástroji.“

monitor BenQ s certifikací Pantone SkinTone

„Colours Matters,“ tedy „Na barvách záleží“, shodují se představitelé BenQ a Pantone.

„Naším cílem v Pantone je umožnit tvůrcům naprostou volnost a možnost spolehnout se na nás při tvorbě ať už se nachází kdekoli. S aplikací Pantone Connect mají jistotu konzistence v každé fázi procesu návrhu a produkce. Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s BenQ a poskytovat profesionálům další příležitost, jak realizovat jejich skutečné barevné vize,“ říká Jung Sin, produktový manažer Pantone Connect. Kromě možnosti sdílení se všemi kolegy v týmu umožňuje Pantone Connect ukládat a archivovat obsah bezpečně v cloudu, přistupovat k němu odkudkoli a používat jej ve všech aplikacích z rodiny Adobe.

Předplatné na rok zdarma

Bezplatné roční předplatné Pantone Connect Premium v hodnotě 89,99 euro je k dispozici novým majitelům vybraných profesionálních monitorů BenQ a bude k dispozici do 30. září 2023, respektive do vyčerpání zásob.

Více podrobností o displejích BenQ a informace k uplatnění bezplatného předplatného Pantone Connect Premium, je k dispozici prostřednictvím webové adresy: https://www.benq.eu/cs-cz/campaign/pantone-connect-redeem.html. Aktivovat službu je možné zde.

Akce se týká těchto modelů monitorů BenQ: PD2500Q, PD2506Q, PD2700Q, PD2700U, PD2705Q, PD2705U, PD2705UA, PD2725U, PD3200Q, PD3200U, PD3205U, PD3205UA, PD3220U, PD3420Q, SW271C, SW240, SW270C a SW321C.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.