Podzimní novinky SanDisk: rychlejší a větší paměťové karty a disky

paměťové karty SanDisk specifikace cena

Western Digital představil řadu nových řešení SanDisk: 1,5TB kartu SanDisk Ultra microSD UHS-I, kartu SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B a nové SanDisk USB – flash disky.

1,5TB karta SanDisk Ultra microSD UHS-I – nejrychlejší 1,5TB vysokokapacitní karta microSD UHS-I na světě

1,5TB karta SanDisk Ultra microSD specifikace cena

Nová 1,5TB* karta microSD™ je ideální pro zařízení se systémem Android™, Chromebooky a notebooky se systémem Windows® a nabízí obrovský prostor i rychlost.

 • Překračování dosavadních limitů: Nejrychlejší 1,5TB* microSD UHS-I karta na světě s přenosovou rychlostí až 150 MB/s při čtení** ve spojení se čtečkou karet SanDisk MobileMate® USB 3.0 microSD navazuje na silné a dlouhodobé dědictví společnosti SanDisk v oblasti inovací úložišť.
 • Široká kompatibilita: Rozšiřte bleskově své úložiště pro hostitelská zařízení, která podporují karty microSD UHS-I, jako jsou smartphony a tablety se systémem Android, Chromebooky a notebooky se systémem Windows.
 • Dostupnost: Nové karty s kapacitou 1,5 TB jsou nyní k dostání s doporučenou cenou 4 499 Kč a vztahuje se na ně desetiletá omezená záruka1. Tato karta SanDisk Ultra® je k dispozici v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných online prodejců a v kamenných prodejnách pod názvem Ultra PLUS s rychlostí čtení až 160 MB/s.

Paměťová karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B – Paměťová karta pro produkci profesionálního videa a fotografií

SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B specifikace cena

Karty SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ typu B, které byly nedávno uvedeny na trh před veletrhem IBC2023, poskytují profesionální výkon potřebný k pořizování filmových záznamů nejvyšší kinematografické kvality.

 • Výkon pro kinematografii: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typu B umožňuje uživatelům pořizovat videa v kvalitě 8K v kinematografické kvalitě bez výpadků snímků. Dosahuje minimální udržitelné rychlosti záznamu 1 400 MB/s**.
 • Odolný kryt: Odolá pádům z výšky až 1 metru a síle až 50 newtonů a pomáhá chránit nenahraditelné záběry a videa.
 • Kompatibilní s PRO-READER a PRO-DOCK 4: Karta PRO-CINEMA CFexpress typu B spolupracuje se čtečkami SanDisk Professional PRO-READER CFexpress a PRO-DOCK 4 (prodávají se samostatně) pro škálovatelné, simultánní načítání, které pomáhá maximalizovat produktivitu.
 • Dostupnost: K dostání je nyní v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů společnosti SanDisk. Doporučená cena začíná na 11 536 Kč za 320 GB s doživotní omezenou zárukou.

Aktualizovaná nabídka SanDisk USB – flash disky s více konektory v živých barvách

SanDisk USB - flash disky specifikace cena

Tyto barevně atraktivní USB flash disky umožňují uživatelům pořizovat a ukládat ještě více fotografií a přistupovat k nim na různých zařízeních (včetně chytrých telefonů, tabletů a počítačů) bez zpomalení.

 • SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C™: Celokovový flash disk 2-v-1 flash disk má reversibilní konektory USB Type-C and Type-A a je k dispozici ve zlaté a stříbrné barvě. Automaticky zálohujte fotografie pomocí aplikace SanDisk Memory Zone™. Tento disk je k dispozici v kapacitě až 1 TB a je vybaven vysoce výkonným rozhraním USB 3.2 Gen 1 pro rychlý přenos souborů.
  • Dostupnost: Verze ve zlaté barvě bude dostupná od nadcházející zimy. Stříbrná je ke koupi v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů společnosti SanDisk za doporučenou koncovou cenu 509 Kč (64 GB)
 • SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C: Jednoduše použitelné úložiště, které nyní funguje ve všech zařízeních USB Type-C i Type-A s přenosovou rychlostí až 400 MB/s. Jeho dvouúčelový otočný design pomáhá chránit konektory na cestách. Tento flash disk je k dispozici v kapacitách 64-256 GB v barvách Absinthe Green, Lavender a Navagio Bay a v kapacitě 1 TB v černé barvě.
  • Dostupnost: doporučená cena je 459 Kč za 64 GB. Všechny barvy jsou nyní k dispozici ke koupi v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů společnosti SanDisk.

Zdroj a foto: SanDisk.com 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.