Přenosné disky Toshiba CANVIO s kapacitou 3 a 6 TB

Toshiba Europe GmbH přichází s 3TB 2,5palcovým externím hard diskem, který zachovává oblíbené vlastnosti disků CANVIO a zároveň navyšuje jejich kapacitu. 2,5palcové přenosné disky CANVIO BASICS a CANVIO CONNECT nabízejí nyní až 3 TB úložného prostoru a kapacita 3,5palcového modelu CANVIO DESK byla navýšena až na 6 TB.

Disky s kapacitou 3 TB doplňují produktovou řadu CANVIO Connect, o níž jsme informovali v lednu tohoto roku. Disky jsou chráněny interním senzorem otřesů a technologií zajištění hlav disku, komunikují s Microsoft Windows, ale mohou být přípojeny i na starší hardware, a to bez nutnosti instalace softwaru. CANVIO CONNECT II dokáže navíc zajistit vzdálený přístup k datům z vašeho počítače, tabletu nebo smartphonu, ať jste kdekoli. Software pro vzdálený přístup, nástroje pro zálohování a NTFS driver jsou předinstalovány na disku již při dodání. Na výběr je několik barevných provedení a uživatele potěší i 10GB prostor, který získají v cloudovém úložišti.

3,5palcový externí disk CANVIO DESK je nyní s kapacitou až 6 TB plnohodnotným obchodním partnerem. Za použití technologie USB 3.0 nabízí rychlý přenos dat. Základní vybavení tvoří software NTI Backup Now EZ, který zefektivňuje proces zálohování a poskytuje vyšší ochranu uložených dat.

Reklama/Advertisement

Přenosné hard disky CANVIO BASICS a CANVIO CONNECT II budou od dubna dostupné ve variantě 3 TB a od května se budeme moci těšit i z 6 TB verze modelu CANVIO DESK. Jsou kompatibilní s Microsoft Windows 8.1, 8 a 7, využívají rozhraní USB 3.0 a jejich rozhraní umožňuje přenosovou rychlost až 5 Gb/s a dodávány jsou s dvouletou zárukou. Ceny nových disků nebyly zveřejněny,

Zdroj a foto: Toshiba

Reklama/Advertisement