Přepěťová ochrana Belkin Conserve s časovačem ušetří firmám peníze

Společnost Belkin uvádí na trh nové přepěťové ochrany Conserve s časovačem. Jsou vhodné pro firmy, které chtějí omezit nadbytečnou energii spotřebovanou kancelářskými přístroji v mimopracovní době (pohotovostní režimy napájení).

Přepěťová ochrana poskytuje správcům informačních a dalších zařízení větší kontrolu nad spotřebou energie, zejména u stolních elektronických zařízení, odkud pochází téměř polovina všech energetických nákladů v IT. Automatický časovač poskytuje jednoduchou úsporu peněz i energie, protože umožní vypnout zařízení z pohotovostního napájení.

Díky nové ochraně Conserve mohou zaměstnanci zapojit kancelářská zařízení (monitory, tiskárny, skenery, reproduktory a stolní osvětlení) do šesti automaticky vypínaných zásuvek, zatímco dvě trvale zapnuté zásuvky poskytují počítačům a ostatním důležitým zařízením nepřetržité napájení. Zaměstnanci mohou jediným stisknutím vypínače aktivovat šest vypínatelných zásuvek, které automatický časovač přepěťové ochrany po 11 hodinách vypne.  Blikající indikátor na vypínači upozorní uživatele před automatickým vypnutím a umožní jim jediným stisknutím vypínače prodloužit napájení o dalších 11 hodin. Když zaměstnanec na zbytek dne odejde z kanceláře, vypínatelné zásuvky se vypnou a ušetří energii, která by se za běžných okolností spotřebovala večer a přes víkend.

CNS08frT-2M_06_s

Přepěťová ochrana Conserve s časovačem CNS08frT-2M

  • Vestavěný časovač automaticky eliminuje energii promarněnou při pohotovostním napájení
  • Ploché skládací balení zkracuje délku instalace
  • Doporučená koncová cena 1 199 Kč vč. DPH
  • Produkty jsou již dostupné u distributorů
  • Časovač po 11 hodinách automaticky vypne elektronická zařízení připojená k vypínatelným zásuvkám, což nevyžaduje v podstatě žádné úsilí zaměstnanců
  • Šest automaticky vypínaných zásuvek pro zařízení, která nevyžadují nepřetržité napájení, např. monitory, lampičky a tiskárny
  • Dvě trvale zapnuté zásuvky pro počítače a ostatní elektronická zařízení, která vyžadují nepřetržité napájení
  • Vypínač na stole umožňuje ovládat automaticky vypínatelné zásuvky

Zdroj a foto: Belkin