Logitech získal 7 ocenění CES Innovations 2010

Společnost Logitech  vyhrála sedm cen  2010 CES Innovations za svůj výjimečný přínos designu a technologiím. Oceněné produkty patří do mezi výrobky IT i spotřební elektroniky, nabízejí zajímavý design a ergonimii a jsou v prodeji i na českém trhu

Cena za počítačové periferie: Logitech Anywhere Mouse MX

Myš Logitech Anywhere Mouse MX můžete díky technologii Logitech Darkfield Laser Tracking používat prakticky kdekoli chcete, včetně skleněných a vysoce lesklých povrchů. Díky kompaktním rozměrům a ergonomickému tvaru se přirozeně přizpůsobí většině rukou.

Cena za příslušenství domácího kina: Logitech Harmony 900 Remote

Nabíjecí dálkový ovladač Logitech Harmony 900 usnadňuje sledování a ovládání televize, filmů, her a hudby, dokonce i když jsou vaše jednotlivé komponenty skryty za dvířky skříně. Ovladač Harmony je vybavencelobarevným dotykovým displejem, intuitivním rozložením tlačítek a kompletně předělaným rádiovým RF systémem, který vám dovoluje snadno ovládat skříň plnou přístrojů z až 30metrové vzdálenosti i bez přibližování emitorů k jednotlivým zařízením.

Cena za audio komponenty: Logitech Squeezebox Radio

Kompaktní multifunkční hudební přehrávač Logitech Squeezebox Radio Wi-Fi kombinuje klasický radiopřijímačs možnostmi internetu. Stačí jej připojit k domácí síti a využívat internetová rádia, osobní hudební sbírku nebo předplacené služby. Barevný displej umožňuje zobrazení obalu hudebního alba, informace o skladbě a stanici a vizualizace.

Cena za audio komponenty: Logitech Squeezebox Touch

Přehrávač Logitech Squeezebox Touch Wi-Fi je vybaven 4,3palcovým barevným dotykovým displejem, podporuje vzorkovací frekvence až 24 bitů při 96 kHz a připojuje se k domácí síti a reproduktorům, které již zákazník vlastní.

Cena za sluchátka: Ultimate Ears 700 Noise-Isolating Earphones

Na rozdíl od jiných vnitřních sluchátek užívají sluchátka Ultimate Ears 700 speciální mikrodesign s dvojitou výztuží, který obsahuje dvě vysoce kvalitní pásma pro každé ucho k zajištění velice věrné zvukové reprodukce při zachování kompaktního designu. Sluchátka Ultimate Ears 700 obsahují ušní výstelky v kombinaci měkkého silikonu a pěny Comply, takže si můžete vybrat sami, jak vám sluchátka padnou.

Cena za příslušenství k počítačovým hrám: Logitech Flight System G940

Díky svému realistickému joysticku s efektem zpětné vazby (Force feedback), programovatelné dvojité páce a autentickým směrovým pedálům je simulace létání s joystickem Logitech Flight System G940 opravdu realistická. Oceněná technologie zpětné vazby joysticku umožní ovládat letadlo s jistotou díky tomu, že uživatel cítí jeho pohyb a reakce na vzdušné proudy, turbulence a zemskou přitažlivost.

Cena za příslušenství k počítačovým hrám: Logitech Wireless Guitar Controller

Bezdrátové kytarové herní ovladače Logitech® Wireless Guitar Controllers jsou dostupné pro konzole Wii, PLAYSTATION 3, a Xbox 360. Odhlučňující design drnkacího mechanismu a tlačítka na pražcích minimalizují rušivé zvuky způsobené mačkáním tlačítek a umožňují plné soustřednění na hru.

Zdroj a foto: Logitech