Projektor Samsung The Freestyle za 24 990 Kč včetně pouzdra

Samsung The Freestyle projektor

Samsung The Freestyle, nedávno představený na veletrhu CES 2022 v Las Vegas, bude na trhu v ČR v prodeji za 24 990 Kč. V případě, že si jej přeobjednáte, dostanete navíc stylové outdoorové pouzdro a 90denní garanci vrácení peněz. Akce platí v období od 20. ledna do 13. února 2022 nebo do vyprodání zásob v e-shopu samsung.cz a u vybraných prodejců elektroniky. Doporučená maloobchodní cena outdoorového pouzdra je 1 490 Kč.

Samsung The Freestyle je možné používat jako projektor, chytrý reproduktor nebo jako náladové osvětlení. Má hmotnost jen 830 gramů a je snadno přenositelný. Na rozdíl od běžných skříňových projektorů umožňuje konstrukční řešení The Freestyle otáčet ho až o 180 stupňů, můžete tedy promítat kvalitní obraz kdekoli chcete – na stole, na podlaze, na zdi nebo dokonce na stropě.

Původní informace o produktu byly před několika dny zveřejněny v článku Samsung projektor The Freestyle promítá, hraje, svítí. Kdekoliv chcete. Není třeba je znovu opakovat. Dnes zaujala zejména upřesněná prodejní cena, tedy 24 990 Kč. Podle mého soukromého názoru je ve srovnání se zahraničím (v nabídkách obchodů za 899 USD) vyšší, než bylo třeba. Což nevylučuje, že si projektor The Freestyle své zákazníky i v ČR rychle najde.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.