Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ si poradí i s odolnou špínou

automatický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ cena

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ je nejnovější z řady robotických vysavačů Xiaomi, který byl navržen tak, aby usnadnil úklid. Ve spojení s inteligentní stanicí dokáže přístroj vysypávat odpadky do koše, čistit vytírací polštářky, doplňovat nádržku na vodu, udržovat vytírací hadřík vlhký a sám vysoušet, aby se zabránilo zadržování vlhkosti a zápachu, když se přístroj nepoužívá. 

automatický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ cena

Všestranný pomocník při úklidu

Tento všestranný čisticí přístroj je navíc speciálně přizpůsoben k čištění všech typů podlah. Mop se dokáže sám zvednout, když vestavěný ultrazvukový senzor automaticky detekuje koberce, a zároveň důkladně sbírá prachové částice sací silou 4 000 Pa.

Dvojité rotující podložky mopu mohou provádět tlakové mopování pro odstranění odolných skvrn na podlaze.

Tento všestranný úklidový společník zajišťuje úklid celé domácnosti na jeden zátah a umožňuje technicky zdatným spotřebitelům zbavit se časově náročných a opakovaných domácích prací po náročném pracovním dni. 

Dokáže se vyhnout překážkám

Xiaomi Robot Vacuum X10+ je poháněn patentovaným systémem S-Cross AITM, který mu umožňuje vyhnout se každému předmětu na své úklidové dráze a dokonale vytřít.

automatický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ cena

Stroj je také vybaven dvouřádkovým laserem a RGB kamerou pro detekci cílů. Spolu s navigací LDS přístroj naplánuje efektivní trasu úklidu bez ohledu na velikost a uspořádání domácnosti.

Vysavač je certifikován společností TÜV Rheinland podle jejich standardů pro kybernetickou bezpečnost a ochranu soukromí.  

automatický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ cena

Dostupnost a cena

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+ je k dispozici v prodeji za 23 999 Kč prostřednictvím oficiálních kanálů společnosti Xiaomi.

Zdroj a foto: Xiaomi

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.