Samsung Smart Monitor M8 pro spojení produktivity, zábavy a osobního života

Samsung Smart Monitor M8 M80C CES 2023

Samsung na veletrhu CES 2023 předvedl Smart Monitor M8 (model M80C), který se vyznačuje stylovým tenkým designem a nyní se kromě dosavadní velikosti 32″ dodává nově i ve velikosti 27″, přičemž oba modely mají rozlišení 4K.

K dispozici jsou čtyři barevné varianty, aby se monitor hodil do každé místnosti: denní modrá (Daylight Blue), jarní zelená (Spring Green), růžová při západu slunce (Sunset Pink) nebo teplá bílá (Warm White).

Výškově nastavitelný a naklápěcí stojan umožňuje nastavit obrazovku do nejvhodnější polohy pro sledování obrazu. Obrazovku je nyní možné otáčet o 90 stupňů, což ulehčuje práci s dokumenty orientovanými na výšku. Monitor splňuje také standardy VESA pro uchycení do držáku, což pomáhá šetřit místo a udržovat pořádek na pracovním stole.

Ovládání chytré domácnosti

Pomocí Smart Monitor M8 lze přes vestavěnou aplikaci SmartThings Hub připojit, ovládat a spravovat stovky kompatibilních zařízení, včetně světel, kamer, zvonků, zámků, termostatů a dalšího vybavení chytré domácnosti. Samsung plánuje rozšířit od letošního roku výběr zařízení a jejich využitelnost podporou standardů pro automatizaci domácnosti Matter a Home Connectivity Alliance.

Do mnoha špičkových aplikací na Smart monitoru, včetně SmartThings a Smart Hub, byla přidána podpora myši pro mnohem pohodlnější ovládání bez dálkového ovladače. Aplikace Smart Hub umožňuje získat okamžitý přístup k Prime Video, Netflixu, YouTube, aplikacím pro streamování her a dalším oblíbeným službám.

Nové funkce, kamera a zabezpečení

Nová funkce My Contents poskytuje uživatelům přehledné užitečné informace. Když je monitor v pohotovostním režimu a přes nízkoenergetického rozhraní Bluetooth detekuje registrovaný chytrý telefon, zobrazí na obrazovce personalizované fotografie uživatele, jeho rozvrh a další zprávy. Když se telefon vzdálí z dosahu, monitor se vrátí do pohotovostního režimu.

Integrovaná kamera SlimFit má nově rozlišení 2K a spolupracuje s aplikacemi pro videokonference, jako je například Google Meet.

Kromě toho je Smart Monitor M8 zabezpečen technologií Samsung Knox Vault, která šifruje osobní údaje a uchovává uložené soubory a informace izolovaně od hlavního operačního systému zařízení, aby je chránila před útoky.

Dostupnost a cena

Cena ani dostupnost na našem trhu nebyly v zaslané zprávě uvedeny. 

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.