BenQ uvádí nový herní projektor TH690ST s 4LED zdrojem a Full HD obrazem

herní projektor BenQ TH690ST cena

BenQ uvádí na trh nový herní projektor model TH690ST s 4LED světelným zdrojem a krátkou projekční vzdáleností. Díky 100palcovému obrazu na vzdálenost pouhých 1,5 m a Full HD rozlišením s obnovovací frekvencí 120 Hz je určen jak pro hraní konzolových her, tak ke sledování filmů nebo živé sportovní události.

BenQ TH690ST reprodukuje obraz s Full HD rozlišením, podporou HDR a svítivostí 2300 ANSI lumenů. Díky nízké odezvě 8,33 ms při 120Hz obnovovací frekvenci a rozhraní HDMI 2.0b je vhodný pro oblíbené konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch nebo Xbox, a to pro rychlé sportovní hry, FPS střílečky i strategie.

Snadná instalace a rychlá korekce obrazu

Projektor BenQ TH690ST s 4LED světelným zdrojem a krátkou projekční vzdáleností vytvářející 100palcový obraz ze vzdálenosti 1,5 m představuje cenově zajímavou alternativu k televizorům.

Pro snadnou a pohodlnou instalaci, respektive projekci z různých úhlů v místnosti, projektor umožňuje 2D korekci lichoběžníkového zkreslení, zatímco 4LED zdroj zajišťuje přesvědčivou kvalitu obrazu s vysokým jasem, kontrastem a vyváženou sytostí barev.

herní projektor BenQ TH690ST cena

Životnost světelného zdroje je 30 000 hodin v režimu ECO, což znamená při 4 hodinách denního používání celkem 21 let bez nutnosti výměny.

Věrné barevné podání

Speciální herní režimy znamenají mimořádnou realističnost a intenzitu ve všech žánrech. K dispozici jsou také optimalizované režimy pro světlé a tmavé prostředí tak, aby byla zajištěna čistota a detaily pro maximální pohlcení herní atmosférou.

herní projektor BenQ TH690ST cena

Barevnou přesnost dokládá 98% pokrytí barevného prostoru Rec. 709 a 84% pokrytí DCI-P3. Projektor je podporuje HDR jak ve Full HD tak ve 4K rozlišení.

Integrované reproduktory

Dva integrované 5W reproduktory treVolo poskytují silný zvukový přednes díky vyvážení vysokých, středních i nízkých frekvencí.

herní projektor BenQ TH690ST cena

Zvuk si lze uzpůsobit prostřednictvím přednastavených režimů Standard, Kino, Hudba, Hra, Sport a Vlastní.

Dostupnost a cena

Projektor BenQ TH690ST je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 29 390 Kč s DPH v České republice a za 1 199 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.