Sedm dní se Samsungem – elektroniku a spotřebiče teď můžete nakupovat levněji

akce 7 dní se Samsungem jarní slevy

Společnost Samsung Electronics hlásí návrat úspěšné jarní slevové akce Sedm dní se Samsungem. Příznivci značky mohou ušetřit značné částky při nákupu chytrých telefonů, tabletů, televizorů, domácích spotřebičů a dalších zařízení.

Slevy budou v různých kategoriích k dispozici u obchodních partnerů Alza.cz a Datart ode dneška po dobu jednoho týdne do neděle 1. května 2022 nebo do vyprodání zásob.

V rámci akce Sedm dní se Samsungem například pořídíte mobilní telefon Galaxy S20 FE se slevou 4000 Kč za 9999 Kč, Galaxy A22 5G 128 GB se slevou 1400 Kč jen za 4999 Kč nebo ohebný smartfon Galaxy Z Fold3 5G za 39 999 Kč s bonusem v podobě chytrých hodinek Galaxy Watch4 classic v ceně.

Vybrané televizory Neo QLED a Lifestyle nakoupíte o 15 % levněji. Americké chladničky a pračky s kapacitou více než 9 Kg pak seženete s 10 % slevou. Zajímavé slevy ve výši až několika tisíc korun vás však čekají i v případě monitorů a SSD disků.

„Základem všeho, co děláme, jsou naši zákazníci. A základem jejich domácí techniky jsou zase velmi často naše produkty. Akce Sedm dní se Samsungem znamená skvělou příležitost, jak je odměnit exkluzivními slevami a výhodnou nabídkou v mnoha produktových kategoriích,“ říká Martin Marek, ředitel marketingu Samsung Electronics Czech and Slovak.

Neváhejte, možnost jedinečných slev na nejlepší produkty nevydrží dlouho. Další informace o akci Sedm dní se Samsungem najdete na webech https://www.alza.cz/7-dni-samsung a https://www.datart.cz/samsung-tyden-se-slevou.html.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.