Sencor uvádí odolný Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 3100

odolný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 3100 cena

Sencor uvádí na trh nový Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 3100, který zaujme odolností, zvukem a dynamickými světelnými efekty. Hodí se na hory i k moři, najde místo ve vašem pokoji i na venkovní párty.

Odolá vodě, hudbu doprovodí světelnými efekty

Spadl vám omylem do bazénů, nebo vám ho někdo polil? Nevadí. Díky voděodolnému provedení se stupněm krytí IPX5 se mu nic nestane. Lehce přenosný reproduktor SSS 3100 si tak můžete vzít s sebou kamkoliv.

odolný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 3100 cena

Barevné světelné efekty si snadno nastavíte dle své preference, stejně tak je jednoduše vypnete. O čistý a dynamický zvuk se starají dva pasivní zářiče a dva reproduktory s maximálním výkonem 60 W.

Potěší FM rádio a vstup pro mikrofon

Mezi další výhody určitě patří vysoká kompatibilita. Milovníci karaoke a proslovů ocení mikrofonový vstup. Posluchači rádia pak zabudované FM rádio. Pokud jste muzikanti a chcete pouštět vlastní nezveřejněnou tvorbu, přijde vám vhod připojení přes USB. Díky technologii True Wireless Stereo pak snadno připojíte další reproduktory. Nechybí ani audio vstup Aux.

Výdrž reproduktoru SSS 3100 je až 7 hodin. Po vybití jej snadno dobijete pomocí USB-C kabelu, který je součástí balení stejně tak jako externí kabel Aux a uživatelská příručka.

odolný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 3100 cena

Dostupnost a cena

Reproduktor je již v nabídce českých prodejců s elektronikou, pořídit si jej můžete za doporučenou cenu 1 499 Kč.

Zdroj a foto: Sencor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.