Sharp NEC displeje NEC MultiSync M751 a M861 s úhlopříčkou 75 a 86 palců

velkoformátový displej Sharp NEC MultiSync M751 M851

Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe oznamuje uvedení nových modelů řady M, NEC MultiSync® M751 a NEC MultiSync® M861, které přinášejí dva mimořádně velké formáty. Díky technologii NEC Open Modular Intelligence uživatelé vždy najdou ten správný produkt NEC, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám použití.

Displeje pro zasedací místnosti a obchody

Dva nové modely displejů NEC řady M s rozlišením 3840 x 2160 obrazových bodů na úhlopříčkách 75 a 86 palců se díky své rozsáhlé sadě funkcí dokonale hodí pro nasazení v zasedacích místnostech nebo v maloobchodních prodejnách.

Zobrazování obsahu signage nebo prezentací v zasedacích místnostech nebude rušeno odrazy od oken nebo jiných zdrojů světla a pokročilé nastavení všech relevantních vizuálních parametrů umožňuje plnou kontrolu jasu, barev, gama a rovnoměrnosti prostřednictvím technologie SpectraView Engine pro přesný, přirozený obraz i vyšší zobrazovací výkon.

Uživatelé mohou displeje řady M vzdáleně a bezpečně ovládat pomocí softwarového nástroje NEC NaViSet Administrator 2. Zároveň mohou řídit požadavky na údržbu a šetřit čas a zdroje, což umožňuje kritický provoz zařízení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

velkoformátový displej Sharp NEC MultiSync M751 M851

Více standardních digitálních a analogových signálových vstupů umožňuje flexibilní integraci velkoformátových displejů do AV infrastruktury.

„Nejdůležitější je, že displeje M751 a M861 jsou vybaveny technologií NEC Open Modular Intelligence“ řekl Martin Lienau, produktový manažer pro velkoformátové displeje ve společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe. „To znamená, že uživatelé mohou vždy najít ten správný produkt NEC, který ideálně vyhovuje jejich scénáři použití. Mohou například využít interní přehrávač NEC MediaPlayer a modulární SoC, poháněný RPi4, pro přehrávání video obsahu. Díky slotu Intel Smart Display Module Small and Large (SDM-S/L) mohou displeje rozšířit na výkonné řešení, které podporuje mnoho náročných aplikací běžících na operačních systémech Windows nebo Linux. Se dvěma novými displeji řady M získají zákazníci plnou flexibilitu a rozsáhlou sadu funkcí pro reklamní, informační a zábavní aplikace a aplikace v zasedacích místnostech za atraktivní cenu.“

velkoformátový displej Sharp NEC MultiSync M751 M851

Dostupnost a cena

Nové velkoformátové displeje řady NEC MultiSync® M budou k vidění na stánku Sharp/NEC na veletrhu ISE 2023 (stánek E600, hala 3) od 31. ledna do 3. února – Fira Barcelona ve Španělsku. Cena pro trh v ČR nebyla výrobcem zatím přesně specifikována

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.