Sharp/NEC uvádí na trh novou řadu interaktivních displejů Sharp LA

Sharp/NEC uvádí interaktivní displeje Sharp LA Sharp PN-LA652 Sharp PN-LA752 Sharp PN-LA862 specifikace cena

Sharp/NEC uvádí na trh interaktivní displeje Sharp LA, zahrnující modely Sharp PN-LA652,  Sharp PN-LA752 a Sharp PN-LA862, které přinášejí pokročilé profesionální funkce pro uživatele z řad podniků, chrání nejvyšší standardy zabezpečení IT a zároveň podporuje maximální výběr a flexibilitu.

Snadná práce a sdílení

Slot Intel®SDM rozšiřuje možnosti přizpůsobení displeje, což umožňuje bezpečnou a bezproblémovou integraci do podnikových IT systémů, nebo využijte předinstalované funkce včetně Sharp Meeting Launcher pro rychlý přístup k oblíbeným aplikacím a VC platformám, software FlatFrog Board for Rooms pro spolupráci na tabuli a AirServer™ pro bezdrátové sdílení obrazovky.

Řada LA podporuje libovolnou orientaci, včetně orientace čelem vzhůru, což umožňuje instalaci na stůl, nakloněný stůl nebo více tabulí vedle sebe až pro tři displeje. Uživatelé mohou připojit svůj vlastní notebook, bezpečně a spolehlivě prostřednictvím připojení USB-C, což poskytuje nejlepší všestrannost při hybridních schůzkách a spontánní spolupráci.

Elegantně a bezproblémově se integruje do špičkových zasedacích místností a zasedacích místností, poskytuje spolehlivý výkon s dlouhou životností při minimálních energetických nárocích.

Nejlepší obrazový výkon ve své třídě

Displeje řady LA zaujmou vysokým jasem, panelem s vysokým stupněm zmatnění a prvotřídní povrchovou úpravou skla, které zajišťují optimální čitelnost obsahu i v dobře osvětlených zasedacích místnostech bez rušivých odrazů, odlesků nebo otisků prstů.

Sharp/NEC uvádí interaktivní displeje Sharp LA Sharp PN-LA652 Sharp PN-LA752 Sharp PN-LA862 specifikace cena

Intuitivní psaní

Řada chytrých interaktivních displejů kombinuje intuitivní psaní jako reálné „pero na papíře“, pokročilé interaktivní funkce, jako je Windows Ink, nereaguje na opření dlaně o displej a disponuje jedinečnou citlivostí na tlak, které poskytuje integrovaný prémiový dotykový systém FlatFrog InGlass™ M5.

InGlassTM je vylepšená dotyková technologie založená na infračerveném záření, kterou vyvinula společnost FlatFrog, švédský průkopník v oblasti inovativních interaktivních technologií. Optické zářiče a detektory vytvářejí dotykovou vějířovou mřížku. Vzorkování založené na patentovaných algoritmech InGlassTM scanning umožňuje, aby byly na přijímačích okamžitě detekovány drobné poruchy přerušení, které na povrchu vytvoří nějaký objekt.

Vlastní algoritmus výpočtu zjišťuje všechny souřadnice dotyků a pera v reálném čase, což vede k tomu, že nedochází ke zpoždění. Tato technologie se nejlépe hodí do prémiových firemních zasedacích místností.

Volitelný SDM-L Slot-in PC Collaboration

Slot Intel™ SDM rozšiřuje možnosti přizpůsobení displeje a umožňuje bezproblémovou integraci s podnikovými IT systémy. Při použití volitelného SDM-L Slot-in PC Collaboration mohou uživatelé využívat předinstalované funkce, jako je nový Sharp Meeting Launcher, software FlatFrog™ Board for Rooms whiteboarding a AirServer™ pro bezdrátové sdílení obrazovky.

Připojení jedním kabelem pro BYOM

Uživatelé mohou bezpečně připojit své vlastní notebooky přes USB-C pro maximální všestrannost při hybridních schůzkách. Připevněte kameru nebo soundbar na horní část displeje řady LA pomocí přiloženého držáku kamery a připojte jej k USB-hubu displeje. Pomocí kabelu USB-C připojte notebook k displeji a okamžitě spusťte videokonferenci.

 

Vestavěné ECO senzory pomáhají šetřit energii

Úspory energie lze dosáhnout pomocí vestavěných ekologických senzorů, jako je pohybový senzor, který zapíná nebo vypíná displeje, když do místnosti vstupují nebo ji opouštějí lidé. Senzor jasu automaticky řídí jas displeje s ohledem na aktuální využití a vnější jas.

Sharp/NEC uvádí interaktivní displeje Sharp LA Sharp PN-LA652 Sharp PN-LA752 Sharp PN-LA862 specifikace cena

Zabezpečení

Řada Sharp LA přináší pokročilé profesionální funkce pro podnikové uživatele, chrání nejvyšší standardy zabezpečení IT a zároveň podporuje produktivitu při hybridních schůzkách.

Předinstalované aplikace na SDM-L Slot-in PC Collaboration

Sharp Meeting Launcher poskytuje rychlý a snadný přístup k aplikacím, nabízí bezpečné a uzamčené prostředí počítače se systémem Windows.

 • Režim kiosku se zamčenou celou obrazovkou
 • Speciální nastavení zabezpečení počítače
 • Funkce obnovení schůzky

FlatFrog Board for Rooms je cloudový software pro spolupráci na tabuli, který usnadňuje hybridní práci a je stejně produktivní pro všechny, ať už se nacházíte kdekoli.

 • Je navržen tak, aby byl stejně intuitivní jako vaše běžná tabule se suchou gumou
 • Přidávejte samolepicí poznámky a vybírejte z různých šablon
 • Spolupracujte z libovolného zařízení

Sharp/NEC uvádí interaktivní displeje Sharp LA Sharp PN-LA652 Sharp PN-LA752 Sharp PN-LA862 specifikace cena

AirServer vám umožní začít prezentovat včas díky nativnímu bezdrátovému zrcadlení obrazovky, podpoře AirPlay, Google Cast, Miracast a přístupu pro hosty spolu s mnoha inovativními funkcemi.

 • Nejsou potřeba žádné aplikace ani klíče
 • Zobrazte svůj vlastní obsah mezi relacemi
 • Odvysílejte svá oblíbená média a další aplikace s podporou Chromecastu

Podpora univerzálních instalací

Řada Sharp LA podporuje libovolnou orientaci, včetně orientace FACE UP čelem vzhůru, což umožňuje instalaci na stůl, nakloněný stůl nebo více desek vedle sebe až pro tři displeje. Nejenže můžete nainstalovat až tři displeje vedle sebe a vytvořit tak velké digitální plátno, ale jedinečný ovladač Sharp Multi-Board Driver umožňuje současný zápis až na tři obrazovky.

Vzdálené a bezpečné ovládání zařízení pomocí NaViSet

NaViSet Administrator 2 je univerzální softwarové řešení vzdálené podpory, které spravuje většinu zobrazovacích zařízení Sharp/NEC a počítačů se systémem Windows, včetně nové řady Sharp LA.

 • Snižuje nároky na správu a náklady
 • Snadnější správa rozsáhlých vizuálních majetků
 • Umožňuje podrobnou analýzu využití zařízení

Dostupné možnosti a služby s přidanou hodnotou

Široká škála možností a služeb obohacuje možnosti přeměny displejů Sharp řady LA na řešení šité na míru vašim jedinečným potřebám.

Dostupnost a cena

Produkty můžete zakoupit v síti CZ/SK Sharp/NEC distributorů nebo dealerůAT Computer CZ i SK, AP Media SK, AV Media, eD System CZ i SK, Exac, SWS, Impromat CZ i SK, Nowatron Elektronik a Techdata. Ceny jednotlivých modelů jsou následující: Sharp PN-LA652 – 5 560 eur, Sharp PN-LA752 – 6 400 eur, Sharp PN-LA862 – 8 150 eur

Sharp/NEC poskytuje tří letou záruku ve standardu, lze přikoupit rozšířenou záruku výrobce až na 5 let. Výrobce tak nabízí nejvyšší bezpečnost investice a velmi nízké celkové náklady na vlastnictví produktů. Sharp/NEC poskytuje na své výrobky službu SERVICE PLUS – závazek kvality.

Zdroj a foto: Sharp NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.