Sharp/NEC uvádí všestranně použitelné displeje MultiSync ME2 Série

Sharp NEC MultiSync ME S2 nová generace displejů. Specifikace cena

Sharp/NEC uvádí druhou generaci řady ME, která nabízí nejlepší vizuální výkon a hodnotu ve své třídě a nabízí profesionální funkce pro zasedací místnosti a signage aplikace. Multifunkční displej MultiSync® s panelem s vysokým stupněm zmatnění, nativním připojením USB-C a rychlou detekcí vstupů oslovuje podnikové uživatele jednoduchostí „Bring Your Own Device“, podporou hybridních pracovních postupů a spontánních schůzek.

Sharp NEC MultiSync ME S2 nová generace displejů. Specifikace cena

Výkonný System-on-Chip upřednostňuje bezpečnost a flexibilitu

Integrovaná platforma systému na čipu podporuje přehrávání náročných mediálních obsahů přes USB nebo interní úložiště a možnost instalace aplikací pro systém Android. Operační systém Android 13 CTS, který je určen pro podnikové uživatele, přináší nejmodernější funkce a bezpečnostní protokoly. Vedle vysoké kompatibility s pracovišti a systémy pro správu obsahu je víceúčelová řada ME ideální pro nákladově citlivé signage aplikace, včetně integrace do podnikových IT systémů pro aplikace v zasedacích místnostech.

Nabídka OSD menu byla přepracována a nabízí menu v atraktivním estetickém designu zaměřeném na uživatele.

Sharp NEC MultiSync ME S2 nová generace displejů. Specifikace cena

Špičková vizuální kvalita v dané třídě

Díky podpoře nativního rozlišení 4KUHD 3840 x 2160 s plnou kompatibilitou HDR v celé řadě ME je obsah prezentován v živé kvalitě podobné realitě. Profesionální panel s vysokým stupněm zmatnění (PRO 25) zajišťuje nejlepší viditelnost ve své třídě i při vysokém okolním osvětlení a eliminuje nepříjemné odrazy a odlesky od oken nebo jiných zdrojů světla.

Robustní a zároveň elegantní kvalitní konstrukce

Celokovové šasi je důkazem kvality značky, která zaručuje robustní odolnost požadovanou v komerčním prostředí. Diskrétní integrované úchyty pro přenášení zajišťují bezproblémovou a bezrizikovou instalaci. Kovová konstrukce také podporuje přirozený odvod tepla, zatímco vnitřní teploty jsou monitorovány v reálném čase prostřednictvím integrovaného tepelného čidla, což zajišťuje bezpečnost a dlouhou životnost.

Nová řada ME je až o 33 % lehčí než předchozí modely, aniž by byla snížena spolehlivost, zatímco úzký rámeček zajišťuje, že veškerá pozornost je věnována důležitému obsahu, ať už je prezentován na výšku nebo na šířku.

Sharp NEC MultiSync ME S2 nová generace displejů. Specifikace cena

Optimalizováno pro konferenční hovory

Nativní připojení USB-C, rychlá detekce vstupů a funkce WiFi oslovují podnikové uživatele pro pracovní postupy Bring Your Own Device, ochranu začlenění a zvýšení produktivity pomocí jediného kabelového připojení mezi notebookem a displejem.

Sharp NEC MultiSync ME S2 nová generace displejů. Specifikace cena

Připojte zařízení pro spolupráci, jako jsou soundbary, mikrofony a kamerové systémy, prostřednictvím integrovaného rozbočovače USB a nakonfigurujte si dokonalé uspořádání zasedací místnosti bez změti kabelů.

Funkce detekce vstupů

Displej řady ME reaguje okamžitě po připojení zdroje a automaticky přepíná mezi vstupy, čímž eliminuje případné problémy s připojením v zasedací místnosti. Automatická detekce až tří vstupů zajišťuje, že přehrávaný obsah bude vždy viditelný, pokud primární zdroj selže.

Home Screen Launcher

Užívejte si snadný přístup ke klíčovým aplikacím a nastavením, které jsou okamžitě k dispozici při spuštění. Integrovaný webový prohlížeč lze použít pro přístup k internetu a streamování a Průzkumník souborů pro navigaci na interních nebo externích úložných jednotkách. Integrovaný přehrávač médií poskytuje přístup k načítání souborů do interního úložiště nebo k přehrávání přes USB, přičemž obsah k přehrávání lze naplánovat a sestavit seznamy skladeb podle potřeby.

Sharp NEC MultiSync ME S2 nová generace displejů. Specifikace cena

Vylepšený IR přijímač

Infračervený přijímač je umístěn za panelem, což umožňuje volitelně integrovat ochranná skla nebo dotykové vrstvy, aniž by byla ovlivněna funkčnost dálkového ovládání.

Integrovaný přehrávač médií

Je připraven k okamžitému nasazení samostatných informačních tabulí, vytváří seznamy skladeb a plánuje obsah pomocí integrovaného přehrávače médií.

Vzdálená správa

Využijte bezplatný software pro správu majetku – NaViSet Administor 2, k centrální správě celého majetku displejů NEC a počítačů se systémem Windows. Snižte provozní náklady a optimalizujte zdroje prostřednictvím správy úkolů, reportování a funkcí ovládání na vyžádání s pohodlím komplexního řešení vzdálené podpory.

Dostupnost a cena

Produkty můžete zakoupit v síti CZ/SK Sharp/NEC distributorů nebo dealerůAT Computer CZ i SK, AP Media SK, AV Media, eD System CZ i SK, Exac, SWS, Impromat CZ i SK, Nowatron Elektronik a Techdata.

Ceny jednotlivých modelů jsou následující: Sharp MultiSync® ME432 – 870 eur, Sharp MultiSync® ME502 – 990 eur, Sharp MultiSync® ME552 – 1100 eur, Sharp MultiSync® ME652 – 1500 eur. Do 30. září 2024 můžete využít výhodnou PROMO akci. Podrobné informace této DEMO akce žádejte u svých prodejců či distributorů.

Sharp/NEC poskytuje tří letou záruku ve standardu, lze přikoupit rozšířenou záruku výrobce až na 5 let. Výrobce tak nabízí nejvyšší bezpečnost investice a velmi nízké celkové náklady na vlastnictví produktů. Sharp/NEC poskytuje na své výrobky službu SERVICE PLUS – závazek kvality.

Zdroj a foto: Sharp NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.