Skener Epson Perfection V600 Photo pro fotografy

Společnost Epson uvádí na trh skener Epson Perfection V600 Photo, vhodný pro vysokorychlostní skenování, obnovu a archivaci filmů a tisků. Čas na zahřátí skeneru je nulový, skenovat lze okamžitě. Skener nabízí optické rozlišení6400 dpi a optickou hustotou 3.4 DMAX.

Model Epson Perfection V600 Photo je vybaven jednotkou pro skenování průhledných předloh a podporuje plně panoramatické zobrazení filmů středního formátu. Uživatelé mohou vytvářet digitální archivy z fotografií, 35mm filmových pásků, diapozitivů a plně panoramatické filmy středního formátu (6 x 22 cm).

Nová technologie ReadyScan LED společnosti Epson minimalizuje spotřebu energie, skener nevyžaduje žádný čas na zahřátí a pracuje okamžitě po zapnutí. Práce s odrazovými předlohami je navíc 1,5krát rychlejší než u předchozích modelů. epson_perfection_v600_03

Reklama/Advertisement

Software Epson Scan byl upgradován a kromě předchozích verzí operačních systémů podporuje také Windows 7 a Snow Leopard. Novinkou je náhledové okno s měnitelnou velikostí, možnost pojmenování souborů podle preferencí uživatele a inteligentní automatická expozice pro skenování filmů. Software Epson Scan nabízí jednoduchý automatický režim pro práci s dokumenty i profesionální režim pro pokročilé uživatele.

Základní údaje:

  • odstranění prachu a škrábanců z filmů a fotografií pomocí technologií Digital ICE;
  • skenování celé řady formátů filmů a fotografií;
  • skenování do vícestránkových prohledávatelných dokumentů PDF;
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH  7. 590,- Kč
  • v prodeji od 5. října 2009.

Zdroj: Epson

Reklama/Advertisement