Sluchátka Poly Voyager Free 60 a hlasové komunikátory Poly Sync

Poly Voyager Free 60 cena

Společnost HP se spojila se značkou Poly a na tiskové konferenci předvedla sluchátka Poly Voyager Free 60, hlasové komunikátory Poly Sync, headsety, USB kamery i komplexní sady řešení pro konferenční místnosti. 

Tisková konference HP Poly Praha 14. 2. 2023 iIT Revue

Poly Voyager Free 60 

Sílu značky Poly v segmentu headsetů ukazuje řada profesionálních bezdrátových sluchátek, určených pro hybridní životní styl. Ať už se účastníte konferenčního hovoru nebo posloucháte své oblíbené hity, sluchátka Poly Voyager Free 60 poskytují až pět hodin hovoru s adaptivním aktivním potlačením hluku (ANC) a technologií WindSmart, eliminující rušivé zvuky z okolí. 

Poly Voyager Free 60 cena

Sluchátka Voyager Free 60 byla představena na letošním veletrhu CES 2023 a v ČR měla svou premiéru. Standardní verze obsahuje nabíjecí pouzdro, jež umožňuje dalších 10 hodin hovoru, model Poly Voyager Free 60+ se dokonce dodává s chytrým nabíjecím pouzdrem.

Poly Voyager Free 60 cena

To je vybaveno dotykovým displejem OLED se snadným přístupem k funkcím ovládání hlasitosti a ztlumení zvuku, rychlým přehledem o výdrži baterie či o stavu hovoru a 3,5mm analogovým vstupem, ideálním pro zábavní systémy na palubách letadel.

Poly Voyager Free 60 cena

Pomocí mobilní aplikace Poly Lens si uživatelé mohou nastavení zařízení Poly přizpůsobit a IT týmy mohou jejím prostřednictvím zařízení spravovat a získávat z něj informace. 

Hlasové komunikátory Poly Sync 

Chytré hlasové USB a Bluetooth komunikátory Poly Sync používají proprietární technologii mikrofonu ke sledování mluvčího. Jsou navrženy tak, aby naplňovaly možnost pracovat odkudkoli – ať už vzdáleně z domova nebo v kanceláři.

Poly Sync 20

Možnosti připojení hlasitého odposlechu přes USB a Bluetooth poskytuje uživatelům velkou flexibilitu, protože inteligentní mikrofony umějí detekovat hlasy v celé místnosti a poskytují vynikající kvalitu zvuku, i pokud se mluvčí vzdálí. Je možné je jednoduše připojit také k hlasovému asistentu Siri nebo Google, a ovládat tak jejich prostřednictvím vše hlasem. Rodina produktů Poly Sync přináší ideální řešení pro hybridní práci odkudkoli i pro kvalitní poslech hudby.  

Poly Sync 20 a Poly Sync 20+ 

Tato zařízení s nejlepším zvukem ve své třídě a třemi mikrofony jsou ideálním přenosným řešením pro hybridní pracovní prostředí. Jde o zařízení typu tři v jednom – osobní hlasový komunikátor, přenosný reproduktor a nabíječku smartphonu.

Poly Sync 20

Díky kompaktnímu, elegantnímu designu a přenosnému pouzdru se ideálně hodí pro uživatele na cestách. Pokročilé algoritmy digitálního zpracování signálu zajišťují, že obě strany hovoru jsou jasně slyšet. Programovatelné tlačítko umožňuje uživatelům přizpůsobit zařízení jejich potřebám. 

Poly Sync 40

Další model nabízí ještě lepší zvukové parametry, mikrofony snímají zvuk s větším dosahem než u předcházejícího typu. Uživatel si může zvolit bezdrátové řetězení dvou jednotek, a tím přizpůsobit a rozšířit dosah v rámci různých velikostí konferenčních místností.

Poly Sync 40 je vybavený baterií s dlouhou životností s dobou hovoru až 30 hodin. Funkce automatického zrušení párování Bluetooth umožňuje uživatelům po schůzce rychle odpojit zařízení Bluetooth. Nechybí ani pohodlné nabíjení připojeného smartphonu. 

Poly Sync 20, 40 a 60

Poly Sync 60

Jde o nejvýkonnější zařízení z rodiny Poly Sync. Nabízí všechny funkce jako předcházející typy, je však určený pro větší konferenční prostory a konferenční místnosti. Díky šesti mikrofonům a inteligentním funkcím může zařízení automaticky sledovat hlasy v zasedací místnosti a přizpůsobit se tak, aby zajistilo jedinečnou kvalitu zvuku pro propojené účastníky hovoru.

Díky dvěma velkým vestavěným reproduktorům Poly Sync 60 snadno ozvučí místnost bohatým, křišťálově čistým zvukem. Je možné k němu připojit USB kameru, a zajistit tak kompletní AV připojení. 

Dostupnost a cena

Bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 60 by se měla objevit na trhu v březnu 2023. Přesná cena pro ČR zatím nebyla sdělena, v zahraničí se předpokládá prodej za 299 USD, v přepočtu tedy přibližně 6 690 Kč. Hlasový komunikátor Poly Sync 20 je v nabídce českých prodejců za cenu kolem 3 350 Kč, výkonnější varianta s větším dosahem Poly Sync 40 je nabízena za cenu cca 6 500 Kč. Nejvýkonnější model Poly Sync 60 je u českých obchodníků za 10 490 Kč.

Zdroj a foto: HP, Foto: IT Revue

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.