Sonos uvádí svoje první sluchátka Sonos Ace s ANC, Aware mode a TrueCinema

bezdrátová Bluetooth sluchátka Sonoc Ace s ANC a Aware mode, specifikace, cena

Sonos oznámil uvedení svých vůbec prvních sluchátek Sonos Ace. Prémiová Bluetooth sluchátka přes hlavu vynikají bezztrátovým a prostorovým zvukem, prvotřídním aktivním potlačením hluku (ANC) i režimem pozornosti (Aware mode) a technologií TrueCinema pro zážitek z poslechu domácího kina.

Špičkový zvuk na osobní úrovni

Umělecky zpracovaná a mistrně vyladěná Sonos Ace předčila očekávání díky řadě funkcí, které do sluchátek přinášejí to nejlepší ze světa Sonos.

  • Dopřejte si vysoce kvalitní zvuk: Vychutnejte si každou sekundu své oblíbené skladby, podcastu nebo telefonního hovoru díky dvěma na míru navrženým měničům, které vykreslují každou frekvenci s vynikající přesností a čistotou.
  • Vaše vlastní soukromé kino: Sonos Ace vám umožní vychutnat si zážitek z domácího kina s prostorovým zvukem a zároveň dopřát zbytku domácnosti ticho. V okamžiku, pouhým klepnutím na tlačítko přepnete zvuk televize z kompatibilního soundbaru Sonos do sluchátek Sonos Ace. Prostorový zvuk s technologií Dolby Atmos vás obklopí dramaticky detailním zvukem ze všech stran a dynamické sledování pohybu hlavy vás udrží v centru dění, i když se od televize vzdálíte. Později během roku bude uvedena také nová technologie TrueCinema, která přesně zmapuje váš prostor a poté vykreslí kompletní systém prostorového zvuku pro poslech tak realistický, že zapomenete, že máte nasazená sluchátka.
  • Zapněte nebo vypněte okolní svět: Udělejte svůj osobní poslech ještě osobnějším díky aktivnímu potlačení hluku (ANC) nebo aktivujte režim pozornosti (Aware mode), když chcete mít větší povědomí o svém okolí – ať už jde o chůzi po rušné ulici, nebo práci v kanceláři.
  • Celodenní výdrž baterie a ultra rychlé nabíjení: Poslouchejte nebo mluvte až 30 hodin díky energeticky úsporné baterii s prodlouženou výdrží. Ultra rychlé nabíjení zajišťuje, že už nikdy nezmeškáte ani minutu – získejte 3 hodiny výdrže baterie rychlým 3minutovým nabíjením pomocí přiloženého USB-C kabelu.

bezdrátová Bluetooth sluchátka Sonoc Ace s ANC a Aware mode, specifikace, cena

Elegantní design a dlouhotrvající pohodlí

Sluchátka Sonos Ace byla vyrobena tak, aby vypadala a působila stejně dobře, jako zní. Výrazný, štíhlý profil krásně kombinuje kovové akcenty s elegantní matnou povrchovou úpravou, nadčasový design doplní jakýkoli styl bez ohledu na to, jak rychle se mění trendy.

  • Nekonečné pohodlí: Sluchátka jsou vyrobena z prvotřídních lehkých materiálů, jsou vzdušná a jemně obepínají hlavu. Prostorné náušníky jsou obaleny hebkou paměťovou pěnou a potaženy měkkou veganskou kůží a spolu s konstrukcí vytvářejí dokonalé akustické těsnění, aniž by zachytávaly vlasy.
  • Intuitivní design: Nošení a ukládání sluchátek je hračka – kontrastní barva odlišující pravý náušník nenápadně naznačí, jak sluchátka nasadit, a dotyková tlačítka usnadňují ovládání. Sonos Ace jednoduše složíte do lehkého cestovního pouzdra.
  • Vyrobena zodpovědně: Sonos Ace byla vyrobena tak, aby sloužila co nejdéle a byla vhodná pro každodenní nošení. Sluchátka disponují vyměnitelnými náušníky a jsou vyrobena z recyklovaných materiálů, které umožňují použít o 17 % méně plastů. Cestovní pouzdro je pak vyrobeno ze 75 % z recyklované plsti pocházející z plastových lahví. Sluchátka Sonos Ace jsou navržena tak, aby šetřila energii – díky detekci nošení se hudba pozastaví, když je sundáte z uší, čímž se minimalizuje potřeba nabíjení.

bezdrátová Bluetooth sluchátka Sonoc Ace s ANC a Aware mode, specifikace, cena

Dostupnost a cena

Sluchátka Sonos Ace budou v prodeji od 5. června 2024 za 12 490 Kč.

Zdroj a foto: Sonos

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.