T-Mobile nabízí slevy na Samsung, T Phone a další elektroniku

T-Mobile akce sleva telefon televize notebook Samsung T Phone

T-Mobile v březnu 2023 nabízí slevu na kompletní portfolio značky Samsung, zvýhodněnou nabídka modelů T Phone a T Phone Pro a až do vyprodání zásob mohou zákazníci k tarifní dotaci zvolit místo telefonu notebook či televizor.

Březnové slevy na telefony

V březnu čeká na fanoušky značky Samsung hned několik výhodných nabídek. Oblíbenou „korunovku“ reprezentuje Samsung Galaxy A13 32GB, dostupný v e-shopu s tarifem 10GB Plus s výhodou jen za 1 Kč.

Nabušenou novinku v podobě modelu Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB pak koupí zákazníci v obchodě či přes digi kanály jen za 19 999 Kč. Při nákupu přes e-shop či aplikaci na zákazníky čeká také Samsung A53 5G 128GB, který je s tarifem Neomezeně XL s výhodou a tarifní dotací dostupný jen za 5 999 Kč.

Zákazníci, kteří hledají dostupný a rychlý 5G telefon, mohou i v březnu sáhnout po zvýhodněných modelech T Phone a T Phone Pro, které při nákupu přes digitální kanály zakoupí jen za 1 Kč/499 Kč.

Slevy na televize, notebooky a hodinky

Až do vyprodání zásob lze využít speciální nabídku televizorů Philips a notebooků Acer, na které platí tarifní dotace až 5 000 Kč podle výše tarifu.

Nadále pak platí také nabídka tarifní dotace až 5 000 Kč na kompletní portfolio Apple iPhone a Apple Watch.

Zdroj a foto: T-Mobile

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.