Televizory Samsung podporují globální streamovací službu SkyShowtime

Samsung TV SkyShowtime

Od 14. února 2023 mohou všichni uživatelé chytrých televizorů Samsung modelových řad 2017 a novějších s operačním systémem Tizen verze 3.0 a vyšší využívat aplikaci globální streamovací služby SkyShowtime v češtině.

Tato služba právě v tento den oficiálně vstupuje na český trh nabízí produkci amerických studií a služeb Universal, NBC, DreamWorks, Peacock, Nickelodeon, Sky, Showtime, Paramount+ a Paramount Pictures.

„SkyShowtime je další z populárních streamovacích služeb, kterou podporují chytré televizory Samsung. Zájemci si ji mohou zdarma stáhnout ze Samsung Store a následně si ji umístit na lištu s preferovanými aplikacemi,“ říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Aplikace SkyShowtime se do nabídky chytrých televizorů Samsung dostává necelý týden poté, co ji rozšířila domácí streamovací služba Prima+ od televizní skupiny Prima.

Samsung TV SkyShowtime

Chytré televizory Samsung podporují všechny známé globální i lokální streamovací služby. Ze světových videoték mají vlastní aplikaci pro operační systém Tizen například služby Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, Rakuten TV a další. Z lokálních pak lze využívat například Voyo od televize Nova, iVysílání od České televize a nejnověji i zmiňovanou aplikaci Prima+ od televize Prima.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.