Certifikace Global Payments Europe pro pokladní řešení POS NG od NG Retail

POS NG Retail certifikace

NG Retail oznamuje získání certifikace pro autorizaci platebních karet přes společnost Global Payments Europe, s.r.o. pro své moderní pokladní a logistické řešení POS NG. Společnost úspěšně prošla také akceptačními testy a pokladní řešení tedy splňuje veškeré bezpečnostní požadavky pro použití akceptace karet Českou spořitelnou a Komerční bankou.

​Co je POS NG?

Moderní pokladní systém určený pro maloobchodní sítě v odvětvích prodeje elektra, módy, sportu, tabáku či fast-foodu a řady dalších odvětví. Řešení POS NG je postaveno na pilířích jednoduchého a intuitivního ovládání, pokročilých „Anti-Fraud“ systémových funkcích, dokonalého přehledu, statistikách a v neposlední řade na nízkých nárocích na hardware. Díky tomu může řešení POS NG běžet i na stávajících zařízeních, a tím šetřit investiční náklady. Pokladní systémy POS NG využívají například prodejci Pompo, Electro World, UGO, Erotic City, Traficon, NAY, A3 Sport, Sportisimo, TESCOMA, Student Agency, Super zoo, PLANEO Elektro a další.

„Pokladní systém POS NG je postavený na jednoduchosti ovládání a chytrém navádění obsluhy. Přináší především přehlednost a jednoduchost v oblasti prodeje, eliminaci ztrát, celkové zrychlení prodejních procesů a zvýšení kontroly nad denními procesy na prodejně,“ říká Peter Semančík, obchodní ředitel NG Retail.

POS NG Retail certifikace

„Práci s POS NG zvládne opravdu téměř každý. Pokladní systém je filozoficky i ergonometricky koncipován tak, aby nevyžadoval téměř žádný čas na zaškolení, což ocení zejména řetězce s velkou fluktuací personálu. Je kladen důraz na intuitivnost a jednoduchost použití, obrazovka prodeje je přehledně uspořádána a funkce pro práci s položkou jsou interaktivní. Pokladna obsluhu aktivně navádí při práci, rovněž centrála může zasílat prodejně on-line informace, které pokladna ihned zobrazuje, čímž lze docílit vyšší motivace personálu k dosažení prodejních a marketingových cílů.“

POS NG Retail certifikace

Zdroj a foto: NG Retail

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu