Telly uzavřela partnerství s Nordic Telecom

Sledování Telly TV na dovolené

Televizní operátor Telly a poskytovatel telekomunikačních služeb Nordic Telecom uzavřeli strategické partnerství a budou si vzájemně nabízet některé své služby. Všichni zákazníci, kteří mají službu Telly internet přejdou do sítě Nordic Telecom.

Pro stávající zákazníky Telly internetu bude změna velmi plynulá. Od 1. srpna 2023 přecházejí díky partnerství všechny internetové služby Telly pod Nordic Telecom. Tímto krokem se nikterak nemění stávající podmínky služeb. Aktuálně využívané internetové tarify zákazníků zůstávají beze změny rychlosti, použité technologie nebo cenových podmínek (včetně zachování akčních cen). 

Zákazníci Telly internetu navíc získají prémiovou podporu Ajťáka na příjmu, který poradí s technologickými otázkami i veškerým nastavením. Zároveň budou mít noví i stávající zákazníci Telly internetu možnost vybrat si nový rychlostní tarif nebo přejít na jinou technologii, pokud bude v jejich bydlišti dostupná. Nordic Telecom nabízí své služby na DSL infrastruktuře a vlastních optických i bezdrátových sítích.

Televizní operátor Telly se nyní bude plně věnovat zajištění prvotřídního televizního obsahu a rozvoji televizní platformy, která je již nyní hodnocena nezávislými testy jako jedna z nejlepších na českém trhu.

Nordic Telecom, který má v Česku více než 100 tisíc zákazníků, začne od srpna zároveň nabízet produkty televizního operátora Telly. Konkrétně půjde o televizní balíčky Střední (nabízí 100+ kanálů, z toho přes 60 v HD kvalitě) a Sport (19 kanálů v HD).

Zdroj a foto: Telly

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.