Vodafone přidává zákazníkům nové a rychlejší neomezené tarify

Vodafone neomezený tarif rychlost cena léto 2023

Vodafone od 15. 6. 2023 rozšiřuje svou nabídku neomezených mobilních tarifů, které nabídnou dvojnásobnou rychlost stahování. Každý si tak může vybrat službu, která mu vyhovuje.

Nabídku mohou využít jak stávající, tak noví zákazníci. Například tarif Neomezený Super+ s rychlostí stahování 20 Mb/s v aktuální letní akci vyjde jen na 871 korun měsíčně.

Zájem o služby s neomezeným objemem dat roste a třeba v březnu 2023 více než dvě třetiny prodaných mobilních tarifů Vodafonu tvořily ty s neomezenými daty. Vodafone se proto rozhodl nabídku v oblasti neomezených služeb rozšířit.

Kdo si chtěl pořídit neomezená data, mohl si dosud vybrat ze tří tarifů: Basic s rychlostí 2 Mb/s, Super s 10 Mb/s a Premium 5G s neomezenou rychlostí stahování. Dnes nabídku rozšiřují tarify se znaménkem „+“, které v praxi znamená dvojnásobnou rychlost.

V aplikaci a samoobsluze Můj Vodafone si navíc může každý zdarma pětkrát zapnout Zrychlení na maximum, díky kterému si vždy po dobu 24 hodin vyzkouší plnou rychlost i 5G sítě. Jak nová nabídka vypadá, přehledně shrnuje přiložená tabulka. Jde o nejdostupnější neomezená mobilní data na trhu.

Vodafone neomezený tarif rychlost cena léto 2023

V rámci letní promoakce je ode dneška možné pořídit si tarif Neomezený Super+ s rychlostí stahování 20 Mb/s jen za 871 korun měsíčně, a to na prvních 6 měsíců. Po půlroce pak lidé budou platit standardní cenu 991 korun.  

Pevný internet Vodafone

Nejvýhodnější dlouhodobou nabídku získají ti, kteří si od Vodafonu koupí nejen mobilní služby, ale také pevné internetové připojení do domácnosti. Díky tomuto spojení ušetří třeba rodina několik tisíc korun ročně.

„Objem dat přenesených v mobilní síti Vodafonu narostl mezi lety 2017 až 2022 o výrazných 864 procent. Přitom v dosahu našeho 5G pokrytí už dnes jsou více než tři čtvrtiny populace. To vše vede k tomu, že se zvyšuje i touha zákazníků mít neomezená data a my na základě této poptávky rozšiřujeme nabídku neomezených tarifů,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.

Rozšiřuje se i nabídka pro firmy

Poptávka po vyšších rychlostech připojení roste také u firemních zákazníků, Vodafone tak zlepšuje nabídku i pro ně. Do rodiny neomezených dat přibyly dvě nové rychlosti: Neomezený Business Basic+ s rychlostí 4 Mb/s a Neomezený Business Super+ s rychlostí 20 Mb/s. Ani tentokrát nechybí oblíbená možnost 10 dní Zrychlení na maximum a aplikace CyberWall.

Díky Zrychlení na maximum si zákazníci vyzkouší plnou rychlost 5G sítě, když to zrovna potřebují. CyberWall se zase stará o bezpečnost zařízení v síti, chrání před kyberútoky, zabezpečí bankovnictví, firemní i soukromé e-maily nebo osobní dokumenty.

V rámci letní promoakce mají zákazníci možnost získat tarif Neomezený Business Super+ za zaváděcí cenu 980 korun. Zároveň při nákupu v online e-shopu mají podnikatelé slevu 15 procent na tarif Vodafone Business Premium 5G, který získají za 1204 korun. Všichni firemní zákazníci mohou využít konzultace se zkušenými obchodníky a společně najít individuální řešení Flexi Business, které bude sedět přesně na míru jejich podnikání. Více na webu vodafone.cz/firemnisluzby.

Zdroj a foto: Vodafone

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.