Bezdrátová sluchátka LAMAX Clips1 a bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2

Bezdrátová sluchátka LAMAX Clips1 bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2 cena

LAMAX výbava potěší na cestách, doma či v kanceláři, při sportu i na dovolené. Chcete-li hudbu jen pro sebe, zvolíte sluchátka LAMAX Clips1. A pokud se chcete podělit o zvuk s ostatními, přijde na řadu bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2.

Bezdrátová sluchátka LAMAX Clips1

Zajímavá sluchátka dokonale sednou do uší, jejich design je nadčasový a doplní jakýkoliv outfit. Ať  jdete za sportem, prací nebo zábavou, LAMAX Clips1 budou slušet v každé situaci.

Bezdrátová sluchátka LAMAX Clips1 cena

Do uší  budou znít masivní beaty v té nejvyšší kvalitě díky nejnovějšímu Bluetooth 5.1, AAC kodeku a také vyladěnému zvuku technologie LAMAX BeatBass®. Špunty stačí jednou nastavit, a pak už se k telefonu automaticky připojí dřív, než si je stihnete nasadit.

Nikde nepřekážejí zbytečné kabely, které by bránily v pohybu. Přepínání mezi tracky usnadňuje dotykové ovládání. Z uší se sluchátka za žádných okolností ani nehnou, protože zkrátka dobře sedí. Ergonomický tvar a různé velikosti špuntů se uživateli dokonale přizpůsobí.

Bezdrátová sluchátka LAMAX Clips1 cena

Sluchátka LAMAX Clips1 vydrží až 40 hodin provozu, 8 hodin pracují po vyndání z pouzdra, ve kterém je možné je až čtyřikrát dobít i bez zásuvky. V současné době jsou k dostání na www.lamaxshop.cz za 799 Kč.

Bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2

Spontánní party kdykoliv a kdekoliv? Žádný problém, LAMAX Sounder2 si s podobnými akcemi hravě poradí. Jeho dokonalý zvuk rozproudí každou akci, ať chystáte grilovačku s kamarády nebo se vydáte třeba sjíždět řeku. 

Bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2 cena

LAMAX Sounder2 a jeho dokonalý 360° zvuk potěší v každé situaci. Má výdrž 12 hodin a bude bavit vás i okolí vychytaným 3D soundem i dunivým super bassem. A kdyby to nestačilo, díky funkci True Wireless Stereo můžete připojit další LAMAX zařízení (třeba Sounder2 Mini, Sounder2 Max nebo Storm1 a další). Výsledkem bude větší výkon bez zpoždění.

Bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2 cena

Bluetooth 5.0 poskytne bezdrátovou svobodu a vysoká voděodolnost zase zajišťuje, že si reproduktor můžete klidně vzít i do divočiny. Nějaký ten prach nebo cákanec vody mu neublíží. Teď už jen stačí sestavit ten správný playlist a zábava se může rozjet.

Bezdrátový reproduktor LAMAX Sounder2 zakoupíte na www.lamaxshop.cz za 1 690 Kč.

Zdroj a foto: Lamax

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.