Vodafone ve vánoční kampani nabízí slevy na chytrou elektroniku až 5 000 korun

Vodafone Vánoce 2023 kampaň sleva akce elektronika notebook televize hodinky tarif

Vodafone ve vánoční kampani uvádí výrazné slevy na chytrou elektroniku. Na televizi, herní konzoli, notebooku nebo chytrých hodinkách můžete ušetřit až 5 000 korun. V nabídce jsou i levnější tarify a neomezená data zdarma. 

Tisícové slevy

Vodafone si připravil řadu dárků a letos chce zákazníkům ukázat, jak širokou a různorodou nabídku elektroniky má. Ať už jde třeba o herní konzoli Sony PlayStation 5 nebo nový televizor, který potěší celou rodinu.

Na tato zařízení i chytré telefony, tablety, notebooky nebo chytré hodinky je možnost využít slevu až 5000 korun ke každému telefonnímu číslu, dostupná je jak pro nové, tak pro stávající zákazníky. 

Pro studenty

Nově mohou i mladí a studenti do věku 26 let získat slevu na zařízení ve výši až 5000 korun k neomezeným tarifům #jetovtobě Super+ a Premium 5G. A to třeba na nový Samsung Galaxy Z Flip 256 GB nebo chytré hodinky. 

Vodafone také dává druhý život telefonům iPhone. To znamená, že použitá certifikovaná zařízení vrací do oběhu s dvouletou zárukou a tím šetří planetu i peněženky zákazníků a zákaznic.

Konkrétně jde nyní o model iPhone 12 64GB za 13 601 Kč a nově pak od prosince o model iPhone 13 mini 128GB za 16 001 Kč. I tady ovšem platí možnost slevy ve výši až 5000 korun ve spojení s neomezeným tarifem. 

Neomezená data

Neomezený mobilní tarif Super+ lze nově získat za výhodnější cenu, a to napořád. Kdo si tarif koupí spolu s pevným internetem od Vodafonu, získá ho už dokonce o více než 240 korun levněji, jen za 755 korun měsíčně. 

K předplaceným kartám jsou připraveny až dva týdny neomezených mobilních dat zdarma. Kdo má zájem, aktivujte si dárek sám na webu, kde se dozví i podrobnosti o čerpání dárku. 

Vodafone Vánoce 2023 kampaň sleva akce elektronika notebook televize hodinky tarif

KTV Sony také Vodafone TV

S Vánocemi jsou spojeny pohádky a vůbec mnoho oblíbených filmů. Pro všechny zákazníky Vodafone TV je připravený ve Videotéce dárek v podobě exkluzivního obsahu z produkce HBO a HBO Max. Každý adventní víkend si tak mohou příjemně zkrátit čekání na Ježíška v sekci Vánoce na Max. 

Zákazník, který nemá službu Vodafone TV a koupí si chytrý televizor Sony, získává službu na tři měsíce zdarma. 

Levnější internet

Pro velký zájem také Vodafone prodlužuje akční nabídku, kdy si zákazníci mohou pořídit pevné internetové připojení jen za 299 korun měsíčně. Akce se týká i prémiové gigabitové rychlosti.   

Kdo si ale svým přáním není jistý nebo chce obdarovat někoho potřebného, může se podívat na Strom přání. Vodafone se spojil s Klubem svobodných matek a je tak možné udělat radost dětem osamělých maminek. 

Zdroj a foto: Vodafone

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.