Volant Logitech Driving Force Wireless pro Playstation 3

Bezdrátový závodní volant Logitech Driving Force Wireless pro Playstation 3 podporuje bezdrátové připojení, má konstrukci v jednom kusu, rozkládací opěrku na klín, vestavěné pedály plynu a brzdy a poskytuje realistickou hmatovou odezvu.

Společnost Logitech představila nový závodní volant Logitech Driving Force Wireless, určený pro Playstation 3. Vše je u volantu Driving Force Wireless zabudováno v konstrukci z jednoho kusu, včetně pedálu plynu, brzdy, řazení a ovládání menu. Volant je navíc vybaven bezdrátovou technologií v pásmu 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů. Chcete-li rozjet závod, stačí připojit USB přijímač a napájecí kabel, spustit hru, nastavit si opěrku v klíně do pohodlné polohy a počkat na odstartování závodu. Není potřeba žádné upevňování ani montáž.

Díky hmatové odezvě pocítíte nárazy, srážky, ztrátu přilnutí kol k povrchu a závody se pro vás stanou reálnější. První takto vybavené modely uvedla společnost Logitech v roce 1998, od té doby vytvořila 18 typů volantů a prodala jich přibližně 5 miliónů kusů na celém světě.

Na rozdíl od vibrační zpětné vazby nebo jiných technologií využívajících otřesy, vytváří hmatová odezva směrově přesný pocit vnímaný hmatem a věrně simuluje síly, které během jízdy působí.

Bezdrátový volant Logitech Driving Force Wireless by měl být na trh uveden v srpnu 2008. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH pro ČR je 1 990 Kč a pro Slovensko 2 390 Sk.

Zdroj a foto: Logitech