Pevná pouzdra Logitech PlayGear pro konzole

Logitech představuje pevná pouzdra Logitech PlayGear Pocket Lite a Logitech PlayGear Pocket Slim, která zajistí ochranu při transportu a hraní. Pouzdra jsou určena pro konzole Nintendo DS Lite a Sony PSP řady 2000 a je možné upravit jejich vzhled

Pro konzoli Nintendo DS Lite je určeno světlé pouzdro Logitech PlayGear Pocket Lite. Díky konstrukci z polykarbonátů toto pouzdro ochrání vaši DS Lite pevnou skořepinou a současně umožní přístup k ovládacím prvkům a konektorům na DS Lite (design je označovaný jako play-in-case). Pouzdro umožní ochránit nejen konzoli, ale je v něm místo i pro čtyři hry pro DS Lite.

Pro konzole Sony PSP Slim je určeno tmavé pouzdro Logitech PlayGear Pocket Slim, které je podobně jako model pro Nintendo vyrobeno z polykarbonátů a nabízí shodné úpravy vnějšího vzhledu s využitím dodávané šablony. Do pouzdra PlayGear Pocket Slim se vejde i rezervní akumulátor Sony s rozšířenou kapacitou 2200 mAh.

Vzhled je možné přizpůsobit vlastním požadavkům, s pouzdry je dodávána šablona, podle níž můžete vybrat grafické motivy, vystřihnout je a vložit do vnějšího průhledného krytu. Doporučené ceny a doba uvedení na trh jsou shodné – na trhu se výrobky objeví v srpnu 2008, v ČR budou pouzdra nabízeno za 249 Kč a na Slovensku za 299 Sk.

Zdroj a foto: Logitech