WD_BLACK uvádí vylepšený SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe pro konzole PS5

SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe SSD pro konzole PS5 cena

Western Digital rozšířila svou řadu oficiálně licencovaných SSD disků pro PlayStation o vylepšený disk WD_BLACK SN850P NVMe pro konzole PS5 s kapacitou až 4 TB.

Vyšší kapacita disku

Nový SSD disk má vyšší kapacitu a rychlost než předchozí generace a exkluzivní design chladiče s logem PlayStation. Nyní je k dispozici v kapacitě až 4 TB, takže hráči mohou zvýšit kapacitu svého úložiště u PS5® až čtyřikrát.

SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe SSD pro konzole PS5 cena

To přináší větší flexibilitu pro ukládání a hraní až 100 her. SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe pro konzole PS5 navíc nabízí vyšší rychlosti ve srovnání s předchozí generací, takže hráči mohou snáze držet krok s dnešními špičkovými herními tituly.

Za zmínku stojí zcela nový design chladiče, který byl optimalizovaný speciálně pro PS5®. Nový SSD disk nabízí snadnou a bezproblémovou instalaci.

SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe SSD pro konzole PS5 cena

Díky svým inovativním vylepšením poskytuje oficiálně licencovaný, nový disk WD_BLACK SN850P NVMe SSD pro konzole PS5 všem hráčům jistotu, že své nové a oblíbené tituly mají uloženy na disku, který byl certifikován a testován pro nejnovější hry na platformě PS5.  

SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe SSD pro konzole PS5 cena

Dostupnost a cena

WD_BLACK SN850P NVMe pro PS5 je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a také v online obchodě Western Digital Store za doporučenou cenu od 3 514 Kč (1 TB) přes 5 621 (2 TB) až po 11 732 Kč (4 TB).

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.