Western Digital nabízí 2,5″přenosné pevné disky s nejvyšší kapacitou 6 TB

Western Digital přenosné disky s kapacitou 6 TB specifikace cena

Western Digital zvyšuje kapacitu přenosných pevných disků napříč svými produktovými řadami WD, WD_BLACK a SanDisk Professional. Tyto externí přenosné disky se nyní mohou pochlubit nejvyšší úložnou kapacitou v 2,5″ formátu pevného disku na světě.

Řada přenosných pevných disků WD My Passport, WD_BLACK P10 Game Drive a SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD budou nyní k dispozici v kapacitách 6 TB.

WD My Passport pro zálohování

Díky kapacitě až 6 TB, která je nyní k dispozici pro řadu pevných disků WD My Passport, mohou dobrodruzi na svých cestách ukládat více dat bez námahy a s klidem zálohovat své digitální vzpomínky.

Disk My Passport Ultra™ je důvěryhodné přenosné úložné řešení, které je vybaveno technologií USB-C™ a moderním kovovým designem.

6TB WD My Passport Ultra a 6TB WD My Passport Ultra pro Mac

Je připraven k použití ihned po vybalení z krabice a vyznačuje se praktickým, tenkým provedením, které se snadno přenáší. Jeho ochrana heslem s 256bitovým hardwarovým šifrováním AES pomáhá udržet cenný obsah v bezpečí. Pevné disky My Passport jsou k dispozici v různých barvách, které se hodí ke každému stylu.

WD_BLACK při hraní her

Herní disk WD_BLACK P10 umožňuje hráčům vybavit herní konzoli nebo počítač nástroji pro zvýšení výkonu, aby udrželi krok s tempem dnešních komplexních AAA titulů.

Herní disk WD_BLACK P10

Díky kapacitě 6 TB, která je nyní k dispozici a která umožňuje uložit až 150 her, je disk určen pro hráče, kteří chtějí vylepšit úložiště své konzole nebo počítače a užívat si hraní, aniž by museli dělat kompromisy mezi tím, které hry odstranit a které neaktualizovat, aby uvolnili místo novým titulům.

Odolnost se SanDisk Professional

S diskem SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD získají uživatelé externí disk do každého terénu s odolností proti nárazům, dešti, prachu a rozdrcení podle normy IP54, který pomáhá chránit cenné záběry od pobytu v přírodě až po návrat do studia. 6TB SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD představuje spolehlivý a přenosný způsob zálohování fotografií, videozáznamů a souborů, ať už vás dobrodružství zavede kamkoli.

SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD

Dostupnost a cena

  • 6TB WD My Passport Ultra a 6TB WD My Passport Ultra pro Mac se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 5 509 Kč respektive 5 634 Kč.
  • 6TB WD My Passport a WD My Passport for Mac se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 5 056 Kč respektive 5 157 Kč.
  • 6TB WD My Passport, Works with USB-C se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 5 056 Kč.
  • Herní disk WD_BLACK P10 s kapacitou 6 TB se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 5 308 Kč. 
  • 6TB SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 7 305 Kč. 
  • Všechny produkty jsou již nyní k dostání u vybraných prodejců Western Digital, v e-shopech a v obchodě Western Digital Store. Disk 6TB SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD bude k dispozici do konce tohoto měsíce.

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.