Western Digital rozšiřuje svoji řadu WD Blue o nový 4TB SN5000 NVMe SSD disk 

Nový SSD disk Western Digital WD Blue SN5000 NVMe 4 GB specifikace cena

Nový SSD disk Western Digital WD Blue SN5000 NVMe je úložištěm nové generace pro tvůrce obsahu a profesionály s náročnými pracovními postupy zahrnujícími vícestreamové 4K video, foto a audio.  SSD disk WD Blue SN5000 NVMe ve formátu M.2 2280 je určen pro spotřebitele, kteří jsou náročnými tvůrci obsahu a chtějí zvýšit výkon svých počítačů a rozšířit je o SSD disky NVMe s vyšší kapacitou.

Pro tvůrce digitálního obsahu

Tvůrci digitálního obsahu zaujmou publikum na mnoha platformách prostřednictvím poutavých příběhů, vizuálně úžasných fotografií a vysoce kvalitních videí. Aby udrželi krok s poptávkou po prémiovém obsahu, potřebují značnou úložnou kapacitu a také rychlejší a efektivnější pracovní postupy.

Nový SSD disk Western Digital WD Blue SN5000 NVMe 4 GB specifikace cena

Vzhledem k tomu, že aplikace využívající umělou inteligenci stále generují větší mediální zdroje, roste význam vysoce výkonných datových úložišť s vyšší kapacitou.

SSD disk WD Blue SN5000 NVMe je strategicky sladěn se 4. a 6. fází datového cyklu umělé inteligence, aby vybavil uživatele pokročilými řešeními pro ukládání dat s vysokým výkonem, která maximalizují pracovní postupy tvorby obsahu v prostředí umělé inteligence.

Vlastnosti SSD disku

  • Až 4 TB což je 2× větší kapacita úložiště pro obsah než u předchozí generace.
  • Zrychluje pracovní postupy a zvyšuje produktivitu díky rychlosti PCIe Gen4 – až 5 500 MB/s – o 24 % vyšší výkon oproti předchozí generaci.
  • Technologie Western Digital nCache 4.0 pro bleskurychlé kopírování složek a souborů.
  • Hladší multitasking náročných projektů díky NVMe
  • Zlepšete fáze kreslení a vykreslování s výdrží až 1 200 TBW

Nový SSD disk Western Digital WD Blue SN5000 NVMe 4 GB specifikace cena

Dostupnost a cena

SSD disk Western Digital WD Blue SN5000 NVMe je již nyní k dispozici u společnosti Western Digital, širší dostupnost se očekává začátkem července.  Cena 4TB SSD disku WD Blue SN5000 NVMe začíná na 8 328 Kč.

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.