Za pár dní – 24.2.2022 – uvede OPPO na trh uvede svou vlajkovou loď Find X5

telefon smartphone OPPO Find X5

Průkopnická značka chytrých zařízení OPPO oznámila uvedení smartphonu OPPO Find X5 Pro, své špičkové vlajkové lodi mezi chytrými telefony s prvotřídním fotoaparátem. OPPO spojuje úchvatný špičkový design s nejlepšími technologiemi a inovacemi v oblasti fotoaparátů. Připojte se k OPPO a #EmpowerEveryMoment na celosvětové akci k uvedení řady Find X5, která bude živě přenášena prostřednictvím oficiálního kanálu společnosti OPPO, a to 24. února 2022 ve 12:00 našeho času.

Na OPPO INNO Day 2021 představila značka MariSilicon X, dedikovanou obrazovou jednotku Neural Processing Unit (NPU), která překonává největší výzvu při pořizování videozáznamů smartphonem – noční záběry. Díky špičkové 6nm architektuře, zpracování RAW v reálném čase a až 20× rychlejšímu výkonu umělé inteligence v rozlišení 4K posouvá nový smartphone kvalitu do nových výšin – Find X5 Pro si posvítí na noc.

Find X5 Pro je poháněn vícejádrovým procesorem Snapdragon 8 Gen 1 nejnovější generace, takže zůstává chladný i při vysokém zatížení a s přehledem zvládá i nejnáročnější hry a aplikace. Zvenčí ztělesňuje futuristický design, který šíří pocit klidu a nadčasové krásy. Díky mimořádně tvrdé zadní straně z pravé keramiky dosahuje Find X5 Pro čisté, moderní sofistikovanosti. Zároveň vytváří povrchovou strukturu, která omezuje ulpívání otisků prstů a sleduje dokonale hladký, rovnoměrný sklon, který jemně tlumí modul fotoaparátu.

Špičková vlajková loď Find X5 Pro s podporou sítí 5G a bezkonkurenčními možnostmi nočního snímání staví na základní DNA, díky níž se OPPO stalo hitem u spotřebitelů i kritiků. Díky futuristické estetice, novému systému ColorOS, prvotřídnímu výkonu, ultrarychlé konektivitě a systému fotoaparátu zvyšuje Find X5 Pro laťku chytrých telefonů.

Připojte se k celosvětovému online představení #EmpowerEveryMoment ve čtvrtek 24. února ve 12:00 na oficiálním kanálu společnosti OPPO

Zdroj a foto: OPPO

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.