Bose, beyerdynamic a Laurastar posílají tipy na vánoční dárky

Vánoční tipy na dárky Bose beyerdynamic Laurastar

Hledáte vánoční inspiraci? Bose a beyerdynamic jako vánoční dárky doporučují svoje sluchátka, reproduktory a soundbary. Laurastar se připojuje s nabídkou hygienického ručního napařovače.

Bose QuietComfort Earbuds II – Sluchátka s nejlepším aktivním potlačením okolí (ANC)

Žhavá novinka – nová generace výjimečných sluchátek legendární řady Bose QuietComfort. Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II si vždy při nasazení změří vlastnosti anatomie konkrétního ucha a přizpůsobí jim reprodukci.

Kromě toho jsou oceňována pro nejlepší potlačení okolních ruchů vůbec a vynikají jedinečnou kvalitou zvuku i handsfree hovorů v rušném prostředí.

Oproti předchozí generaci je každý „špunt“ asi o třetinu menší a váží méně než 7 gramů. Na jedno nabití hrají až 6 hodin a baterie vestavěná v pouzdře připojitelném přes USB-C umožňuje jejich další trojnásobné dobití.

Velmi pevné, a přitom pohodlné uchycení v uších zajišťuje systém dvou samostatných silikonových částí – koncovek do uší a pásku, pomocí kterého se sluchátka „zašroubují“ do ušního boltce.

bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II

S využitím aplikace Bose Music lze otestovat optimální utěsnění v uších a správný výběr koncovek, což přispívá k lepšímu zvuku i ANC. Sluchátka se v současné době prodávají za 7 690 Kč.

Beyerdynamic Free BYRD – Sluchátka s ANC, která vyrovnávají degradaci sluchu

True Wireless sluchátka od německého speciality na studiovou techniku s velmi působivým zvukem a přesnou reprodukcí všech tónů včetně intenzivních basů. Beyerdynamic Free BYRD na jedno nabití vydrží hrát až 11 hodin a umí aktivně potlačit ruchy z okolí (ANC). A to není všechno – kromě toho umožňují při reprodukci vyrovnat nedokonalosti sluchu konkrétního uživatele.

bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD

Tuto vlastnost jim propůjčuje technologie vyvinutá původně ve zdravotnictví pro lidi s postižením sluchu. Pomocí speciální mobilní aplikace absolvuje uživatel přibližně dvouminutový test, který rozpozná, které tóny slyší uživatel následkem degradace sluchu hůře. Následně nastaví ekvalizér sluchátek tak, že tyto frekvence se správnou intenzitou zesílí a nedokonalosti sluchu vyrovná.

Doporučená prodejní cena sluchátek je v současné débě 7 690 Kč.

Bose SoundLink Flex – Bluetooth reproduktor s exkluzivním zvukem, který vydrží i ponoření do vody

O Bose SoundLink Flex se nemusíte bát, dokonce ani když vám vypadne z jachty do moře. Nejen že je absolutně prachu i vodě odolný a neuškodí mu ani úplné ponoření, ale když do vody opravdu spadne, vyplave ihned zpátky na hladinu, a to poutkem nahoru!

Kromě toho nabídne zvuk hodný značky Bose, která proslula vynikajícím poměrem kvality zvuku a hlasitosti v porovnání s rozměry reproduktorů. Při rozměrech jen asi 20 x 5,3 x 9,1 cm a hmotnosti něco přes 450 gramů ozvučí skvěle venkovní party a automaticky optimalizuje reprodukci podle toho, jestli stojí, leží, nebo visí.

reproduktor Bose SoundLink Flex

Speciální vlastní technologie minimalizuje zkreslení při vysoké hlasitosti a vestavěná lithium-iontová baterie poskytuje dostatek energie až na 12 hodin poslechu – dost na to, aby zajistil zábavu během celého dne. V nabídce jsou tři barevná provedení – černá, kouřová bílá a kamenná modř.

Bose SoundLink Flex je v současné době nabízen za 4 390 Kč.

Bose Soundbar 900 – špičkový reproduktor s filmovým zvukem Dolby Atmos

Reproduktor, který dokáže pomocí vlastních patentovaných technologií vytvořit z jednoho místa pod televizorem působivý prostorový zvuk. Dialogy, zvukové efekty i hudební nástroje uslyší tak diváci přesně tam, kam je filmoví tvůrci zasadili. A to nejen ze stran či zezadu, ale také shora.

soundbar Bose Smart Soundbar 900

Výkonný all-in-one reproduktor je také vybaven rozhraními Wi-Fi® i Bluetooth® a pro propojení s dalšími domácími reproduktory a vytvoření komplexního domácího audiosystému hrajícího ve více místnostech nabízí kompatibilitu s vlastním chytrým systémem reproduktorů Bose Home Speaker a také se Spotify Connect a AirPlay 2.S  Umí přehrávat hudbu přímo z internetu bez závislosti na dosahu Bluetooth mezi telefonem a reproduktorem (například pomocí Spotify) a nejnáročnější uživatelé mohou soundbar rozšířit o samostatně prodávaný bezdrátový subwoofer a zadní efektové reproduktory Bose.

Cena Bose Soundbar 900 je nyní 25 990 Kč.

Laurastar IGGI – Hygienický ruční napařovač hubí bakterie, vyhladí oblečení a pomůže rychleji uklidit

Švýcarský hygienický ruční napařovač Laurastar IGGI využívá vysoký tlak unikátní suché páry DMS (Dry Microfine Steam). Používá se stejně jednoduše jako sprej a během chvilky vyhladí, osvěží a zbaví pachů všechny látky.

DMS pára umí ale mnohem víc – pomáhá udržovat v hygienické čistotě oblečení, polštáře, záclony, klíče, plyšové hračky i další věci, na nichž se běžně udržují nežádoucí či dokonce nebezpečné mikroorganismy. Po návratu domů z rizikového prostředí nebo například po praní v pračce na krátký program či při nízké teplotě mohou na oblečení přežívat viry a bakterie až po dobu několika dní.

hygienický napařovač Laurastar IGGI

Dezinfekční pára DMS je zničí během několika vteřin. Vědecké testy provedené nezávislou laboratoří potvrdily, že krátkodobé ošetření párou DMS eliminuje 99,9 % virů, bakterií a plísní včetně koronaviru, a také 100 % roztočů. DMS pára vypouštěná pod velmi vysokým tlakem 3,9 baru nejen důsledně dezinfikuje, ale látky, včetně těch nejjemnějších, také vyhladí, omladí a zanechá je příjemně nadýchané.

Hygienický ruční napařovač Laurastar IGGI je v prodeji za 5 490 Kč.

Zdroj a foto: Bose, Laurastar, beyerdynamic, Pexels

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.