Fast Day 2022 obrazem – Sencor

výstava Fast Day 2022 obrazem, osmá část, Sencor

Na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech se uskutečnil největší veletrh spotřební elektroniky v ČR Fast Day 2022. Na rozloze více než 5000 m2 se prodejcům představilo přes 70 značek v kategoriích spotřební elektroniky, nářadí, telekomunikační, kancelářské a zahradní techniky. 8. část.

Podívejte se na fotografie z výstavy, věnované široké nabídce produktů Sencor

Sencor na výstavě Fast Day 2022

Nabídka společnosti Sencor na výstavě Fast Day 2022 byla velmi rozmanitá a skutečně velmi bohatá.

Bez studu a přehánění musím přiznat, že kdyby byla celá výstava o Sencoru, bylo by se na co dívat. Z multimediálních zařízení je třeba zmínit televize, přehrávače a mikrosystémy, reproduktory s podsvícením i bez něj, různé karaoke zařízení.

Stranou nezůstaly oblíbené meteo stanice s různým zpracováním zobrazovacích displejů. Za zmínku jistě stojí autokamery, nebo elektrické koloběžky. V kanceláři zřejmě oceníte laminovače, V domácnosti různé kuchyňské roboty, mixery, odšťavňovače, sušičky ovoce

Osobní hygienu zvládnete se zubními kartáčky, o úklid se postarají automatické a ruční vysavače. A když chcete mít trochu klidu, nasadíte si třeba sluchátka…

Podívejte se na všechny články o Fast Day 2022:

Zdroj a foto: IT Revue

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.