HONOR uvádí notebook poháněný AI: HONOR MagicBook Pro 16

notebook Honor MagicBook Pro 16 AI umělá inteligence

HONOR na MWC v Barceloně představil notebook HONOR MagicBook Pro 16, využívající umělou inteligenci.

Díky spolupráci se společností Microsoft nabízí HONOR MagicBook Pro 16 optimalizaci zdrojů v reálném čase, funkci konektivity s více zařízeními a řadu funkcí s AI.  S modelem HONOR MagicBook Pro 16 přinášíme zákazníkům sílu Windows a Azure Speech Services, abychom předvedli potenciál, jenž má spolupráce AI běžící přímo na daném zařízení a AI v cloudu pro zlepšení výkonnosti jednotlivců i celých organizací,“ uvedl Mark Linton, viceprezident pro prodej partnerských přístrojů ve společnosti Microsoft.

Díky pokročilému výkonu a efektivní spotřebě otevírá procesor Intel Core Ultra dveře do nové éry AI PC se třemi enginy pro AI: CPU, GPU a nové NPU. Spolu se značkou HONOR tak odemykáme nekonečné množství funkcí poháněných AI od produktivity přes tvorbu obsahu po hraní her a ještě mnoho dalšího, přičemž dále zvyšujeme laťku z hlediska designu systémů,“ uvedl David Feng, viceprezident skupiny pro klientské výpočetní systémy a generální manažer pro klientské segmenty ve společnosti Intel.

Využití umělé inteligence

Díky výkonu, který nabízí AI na úrovni platformy, mohou uživatelé HONOR snadno propojit všechna svoje zařízení na různých platformách. Ukázkovým příkladem inovace je schopnost značky HONOR zjednodušit proces přenesení okna z chytrého telefonu s Androidem na Windows PC, nebo z Windows PC na tablet s Androidem, což u jiných zařízení obvykle zahrnuje více různých kroků. Díky práci AI na pozadí mohou uživatelé tohoto cíle dosáhnout jediným potažením okna. 

Systém MagicOS 8.0 od firmy HONOR přináší revoluci v tom, jak pracujeme se svými přístroji, díky využití pokročilých funkcí AI, jež umožňují hladkou spolupráci a konektivitu v celém ekosystému. Laptop stojí v centru celého systému pojmenovaného MagicRing, který umožňuje synchronizaci, sdílení notifikací a spolupráci na úlohách mezi různými přístroji v podobě jednotného zážitku, který je pohodlný a snadno přístupný.

MagicRing dokáže zvládat několik streamů najednou včetně audia/videa, souborů a zpráv, a zároveň hladce integruje až osm funkcí propojení, jako je tethering, propojení obrazovky, propojení vstupů, propojení souborů, propojení hovorů, propojení notifikací, propojení kamery a propojení aplikací, aby uživatelé mohli pracovat bez přerušování i v případě multitaskingu. Toto AI PC také nabízí inteligentní funkce, jako jsou HONOR Global Favorites Space, HONOR Device Clone a HONOR Share, které naplno rozvíjejí potenciál přístroje, a to díky funkcím HONOR AI.

Uživatelský zážitek s PC díky AI

HONOR MagicBook Pro 16 posouvá produktivitu díky funkcím s AI, jako je chytré vyhledávání obrázků, chytré shrnutí dokumentů, porozumění textu, AI titulkování a Magic Text, díky nimž je HONOR MagicBook Pro 16 nepostradatelným společníkem pro vyšší efektivitu. Ať už jde o hledání obrázků nebo generování stručných shrnutí dokumentů, HONOR MagicBook Pro 16 vytváří nový standard pro inteligentní výpočetní techniku.

Optimalizovaný hardwarový výkon

HONOR MagicBook 16 Pro využívá vysoce výkonný procesor Intel® Core™ Ultra 7 155H, který má šest výkonných jader, osm efektivních jader a dvě efektivní jádra s nízkým příkonem, díky čemuž nabízí výjimečný výpočetní výkon. Díky NVIDIA GeForce RTX 40 Series Laptop GPU pak může HONOR MagicBook 16 Pro nabídnout bezkonkurenční výkon a plynulý multitasking stejně jako ohromující vizuální zážitky.

notebook Honor MagicBook Pro 16 AI umělá inteligence

Aby mohl být uživatelský zážitek ještě robustnější, nabízí HONOR MagicBook Pro 16 také OS Turbo X na bázi AI, který umožňuje snadno aktivovat vysoce výkonný režim a využít tak výkon procesoru naplno, minimalizovat latenci a přinést špičkovou grafickou kvalitu. HONOR MagicBook 16 Pro také nabízí inteligentní funkce pro časové plánování a ladění, díky kterým umí rozpoznávat různé scénáře užití a dynamicky se přizpůsobit tak, aby optimalizoval výkon. Uživatelé od něj získají plynulý a na míru upravený zážitek, který překoná jejich očekávání.

Model HONOR MagicBook Pro 16 je vybaven 16palcovým displejem HONOR FullView, který nabízí uživatelům ultra kvalitní vizuální zážitky s vysokým rozlišením 3072 × 1920,100% DCI-P3, a 100% podporou pro široký gamut sRGB, aby zajistil ohromující přesnost barev a živý obraz. Notebook nabízí ultraresponzivní a plynulý zážitek z hraní díky obnovovací frekvenci až 165 Hz, má také certifikaci TÜV Rheinland pro nízkou hladinu modrého světla (hardwarové řešení) a certifikaci TÜV Rheinland pro obrazovky bez blikání.

Notebook je vybaven šesti reproduktory včetně čtyř pro nízké a dvou pro vysoké frekvence spolu s nejmodernější audio technologií, která dokáže efektivně upravit velikost zvukového prostoru do šířky, hloubky a výšky. Také je to vůbec první prostorový audio notebook na bázi Windows PC, který nabídne imerzivnější zážitky zejména při hraní her a sledování videa.

Barva a dostupnost

HONOR MagicBook Pro 16 s Windows 11 bude k dispozici ve dvou barvách: bílá a černá Midnight Black. Nejprve bude představen v Číně, globální spuštění se očekává ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Ceny nového notebooku nebyly zveřejněny, po jejich uvedení bude článek aktualizován.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.