HP představilo prémiové příslušenství: kamery, klávesnice a myši

HDR kamera HP 960 / 965 cena

HP přestavilo nové prémiové příslušenství. Zahrnuje nové HDR kamery HP 960/965 pro videokonference a bezdrátové klávesnice HP 970/975 a myši HP 930/935 s připojením k více zařízením. Nové produkty urychlí a usnadní práci a komunikaci s okolím. 

HDR kamery HP 960 / 965

Studiovou kvalitu bez studia nabízejí HDR kamery HP 960 / 965 vylepšené umělou inteligencí. Tyto 4K webové kamery automaticky korigují barvy, takže obraz vypadá věrně ve dne i v noci.  Korekce barev a HDR automaticky přizpůsobí barevné podání, velký objektiv zajistí vynikající obraz i při slabém osvětlení.

Duální mikrofony zachytí zvuk, který chcete sdílet, a zároveň potlačí nepatřičný hluk v pozadí. Navíc umějí automaticky sledovat mluvčího který tak zůstává vždy v centru obrazu.

HDR kamera HP 960 / 965 cena

Ukázka funkčnosti vestavěným kamer a mikrofonů na místě byla velmi působivá, a to jak v případě dříve popisovaných All-in-One počítačů, tak samostatných kamer HP 960/965. Kamera zachytila obraz předvádějící osoby u počítače, bylo možné měnit pozadí místnosti (rozmazání atd…) a odstranit různé rušivé elementy, které by odváděly pozornost.

Velkým překvapením byla funkce mikrofonů, které skutečně zachytily jen komunikující osobu, ale skvěle odstínily simulovaný hluk okolí (při ukázce zvuk plnější restaurace, pouštěný z reproduktoru přibližně 2 metry za mluvící).

Při videohovorech z domácí kanceláře se nemusíte obávat toho, že se do vaší přenášené řeči dostanou zvuky, které tam nechcete. Ať už je to provoz z ulice, hluk domácích spotřebičů při úklidu nebo přípravě jídla nebo výskání dětí.. (doma nebo u sousedů…)

Zbývá doplnit, že kamera je dodávána s krytem objektivu, který jej zaslepí v době, kdy kameru nepoužíváte. Kameru můžete umístit na monitor, na stojánek nebo na stativ.

Bezdrátová klávesnice HP 970/975

Programovatelná bezdrátová klávesnice HP 970/975 představuje univerzální řešení pro práci i domácí využití.

klávesnice HP 970/975 a myš HP 930/935 cena

Programovatelné klávesy dávají možnost podle uživatelských preferencí zajistit jednoduché zadávání jinak složitých příkazů, potřebných při hraní i práci, multimediální klávesy jsou tu pro intuitivní přetáčení nebo pozastavení záznamu nebo streamu.

klávesnice HP 970/975 a myš HP 930/935 cena

Bezdrátové myši HP 930/935

Bezdrátové myši HP 930/935 poskytují díky programovatelným tlačítkům velkou možnost individualizace. Také umějí bezproblémově pracovat na vice spárovaných zařízeních, která mohou používat různé operační systémy.

myš HP 930/935 cena

Programovatelné klávesnice a myši je možné připojit jak k počítačům, tak k tabletům nebo mobilním telefonům. Přepínání mezi jednotlivými zařízeními je snadné a rychlé, stačí stisknout tlačítko na klávesnici nebo myši a ovládáte jiné zařízení. Představené periferie nepracují jen s produkty HP, ale můžete je samozřejmě využít i zařízení jiných značek.

Dostupnost a cena

Bezdrátové myši HP 930/935 jsou v nabídce HP Market a obchodníků s elektronikou za ceny již od 1 299 Kč. Klávesnice HP 970/975 je možné zakoupit za částku od 1 849 Kč, a kamera HP 960/965 je nabízena za cenu od 4 179 Kč.

Zdroj a foto: HP, Foto: IT Revue

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.