Huawei nabízí hodinky Watch 4 a Watch 4 Pro v akci se slevou 2 000 Kč

chytré hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite cena v akci sleva

Huawei nabízí chytré hodinky Watch 4 a Watch 4 Pro u vybraných maloobchodních prodejců v akci se slevou 2 000 Kč a na svém webu se sluchátky FreeBuds 5i zdarma jako dárek.

Novinky z řady nositelných zařízení se pyšní futuristickým designem z prémiových materiálů a nechybí jim ani nejnovější technologické inovace.

Kromě pokročilých funkcí monitoringu zdraví, mezi které patří například měření EKG či nová funkce Respiratory Check, přináší hodinky ze série Watch 4 také více než 100 sportovních režimů a možnost potápění až do 30 metrů.

Samozřejmostí je také dlouhá výdrž baterie, která je u modelu Watch 4 Pro až tři týdny a u Watch 4 až dva týdny. Díky funkci SuperCharge se baterie na jednodenní použití nabije již za 15 minut. 

Dostupnost a cena

V sérii Watch 4 si můžete vybrat hned ze tří modelů hodinek. Huawei Watch 4 Pro Elite s titanovým páskem zakoupíte za 14 999 Kč. Watch 4 Pro Classic s koženým páskem za 12 999 Kč a za 9 999 Kč jsou k dostání Watch 4 Sport s černým páskem z fluoroelastomeru. Při koupi na oficiálním e-shopu Huawei navíc dostanete bezdrátová sluchátka FreeBuds 5i jako dárek. 

U vybraných prodejců na českém trhu probíhá také speciální akční nabídka. Každý jeden prodejce má svůj jedinečný promo kód, který když použijete na nákup nových hodinek ze série Watch 4, získáte slevu 2 000 Kč. Detailní informace k promo akci najdete vždy u daného prodejce. Akce platí až do 25. června. 

Zdroj a foto: Huawei

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.