Sharp/NEC představí na ISE 2024 zcela nové 13″ a 25″ displeje Sharp ePaper

displej Sharp NEC ePoster ePaper ISE 2024

Sharp NEC Display Solutions Europe oznamuje uvedení nových 13″ a 25″ displejů Sharp ePaper, které představují novou éru energeticky úsporných řešení pro signage. Jako digitální alternativa k papírovým plakátům jsou displeje ePaper ideální pro aplikace vyžadující statický obsah s pravidelnou aktualizací, jako jsou například propagační akce na prodejních místech, jídelní lístky, informace o alergenech v maloobchodě a pohostinství, informace v dopravě atd.

Nízká spotřeba energie

Displeje Sharp/NEC ePaper jsou významným krokem směrem k uhlíkově neutrální éře, protože během zobrazení obsahu mají nulovou spotřebu energie a v případě potřeby aktualizace odebírají jen minimum energie. Displeje zajišťují bezproblémovou čitelnost i v nejjasnějším prostředí a prezentují statické digitální obrazy s nízkou odrazivostí v kvalitě podobné papíru.

Díky vylepšenému plnobarevnému zobrazení poskytují vynikající vizuální výkon se skvělým kontrastem, širokými pozorovacími úhly a jemným rozlišením pro ergonomickou prezentaci obsahu, který vypadá pozoruhodně jako papír. Vzhled podobný papíru je příjemný pro oči, bez odlesků a modrého světla, což podtrhuje závazek společnosti Sharp/NEC k udržitelnosti a pohodlí uživatelů.

Flexibilní instalace

Displeje Sharp/NEC ePaper nabízejí rychlé a flexibilní možnosti instalace. Jejich štíhlý design, který podporuje provoz v orientaci jak na šířku, tak na výšku, lícem nahoru (face up) a lícem dolů (face down), nejen zvyšuje estetiku, ale také poskytuje prostor pro volitelnou baterii pro univerzální řešení napájení.

Kromě toho jsou displeje ePaper vybaveny integrovaným systémem na čipu (SoC) pro bezproblémový inteligentní provoz a zobrazení budoucího obsahu. Řešení je kompatibilní s celou řadou poskytovatelů signage řešení, nebo je možné využít uživatelsky přívětivé prostředí s nejjednoduššími možnostmi správy obsahu prostřednictvím USB, WiFi nebo Bluetooth.

Nové displeje Sharp ePaper budou k vidění na stánku Sharp/NEC na veletrhu ISE 2024 (stánek E500, hala 3) od 30. ledna do 2. února ve Fira Barcelona ve Španělsku. Další informace naleznete na specializovaných webových stránkách věnovaných těmto produktům.

Zdroj a foto: Sharp NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.