NEC uvádí 55palcový displej MultiSync WD551 pro konferenční prostory

konferenční displej NEC WD551 cena

Sharp/NEC uvádí na trh Windows Collaboration Display LCD 55″ NEC MultiSync WD551. Jde o inteligentní řešení „vše v jednom“ pro moderní konferenční prostory, které umožní videokonference v místnosti nebo na dálku.

Vlastní schůzky v prostředí Microsoft

WD551 podporuje funkci Bring Your Own Meeting (BYOM), a tak můžou uživatelé jednoduše připojit svá vlastní zařízení bez nutnosti speciálního školení k používání WD551, pomocí zabezpečeného kabelu USB-C (který je součástí produktu) pro okamžité sdílení obsahu a zahájí videokonference použitím známých nástrojů Microsoft, jako jsou například Office 365 a Microsoft Teams.

Dotyková obrazovka PCAP bez rámu se snadno čistí a poskytuje vynikající 4K přesný dotykový uživatelský zážitek z psaní, ať už při interakci pomocí prstu nebo aktivního pera s podporou funkce Windows Ink.

konferenční displej NEC WD551 cena

Díky integrovaným snímačům IoT shromažďuje systém WD551 telemetrické údaje ze svého prostředí, jako jsou údaje o obsazenosti místností, teplotě, osvětlení a kvalitě ovzduší, což podporuje strategie inteligentní budovy.

Výhody MultiSync WD551

  • Bring your own meeting (BYOM) – jednoduché a jednotné řešení pro okamžité zahájení schůzky pomocí libovolného zařízení připojeného přes USB-C.
  • Bezproblémové přehledné připojení – jediný zabezpečený kabel USB-C (dodávaný s produktem) spojuje vaše zařízení s displejem a automaticky synchronizuje vestavěnou kameru, reproduktory, mikrofon, dotykové zařízení a pera (dodávané 2ks).
  • Certifikované pro Microsoft Teams a další – bezproblémové řešení BYOM spouští videokonference pomocí vámi preferované videokonferenční platformy.
  • Přirozený dotyk, jednoduché čištění – konstrukce zapuštěné obrazovky, která se snadno čistí, vynikající zážitek z psaní podporující Windows Ink.
  • Inteligentní správa prostorů – maximalizujte využití prostorů během mítinku a udržujte optimální parametry prostředí místnosti. Lze stahovat data z vestavěných IoT pro správu analýz v rámci vašich zasedacích místností.

konferenční displej NEC WD551 cena

Technické parametry WD551

Technologie paneluIPS s přímým LED podsvícením
Velikost obrazovky [palce/cm]55“ / 138.78
Rozlišení3 840 x 2 160
Jas [cd/m²]400
Provozní hodiny16/7
Úroveň „haze level“Pro
Poměr stran16:9
Kontrastní poměr (typ.)1 200:1
Pozorovací úhly [°]178 / 178 (kontrastní poměr > 10:1)
Hloubka barev [bn]1,073 (10bit)
Doba odezvy (typ.) [ms]8 (grey-to-grey)
Podporování orientaceNa šířku

Konektivita:

Digitální video vstup1 x HDMI (HDCP); 2 x USB-C (s HDCP, 65 W)
Digitální audio vstup1 x HDMI
Ovládání vstupu1 x LAN 100Mbit; 1 x RS232
Input Data1 x USB 2.0 (Type-A Downstream); 1 x USB 3.0 (Type-B Upstream); 2 x USB 3.0 (Type-A Downstream)

Sklo:

TypTepelně tvrzené antireflexní sklo
Tloušťka [mm]3
Propustnost světla [%]≥ 88
Haze Level [%]4 ~ 10
Míra reflexe [%]4
Tvrdost [H]7

Dotyk:

Dotyková technologiePCAP
Dotykové body10 bod psaní, 20 bod dotyku
Způsob vstupu2x aktivní dotykové pero; Prst; Vodivé pasivní dotykové pero

Senzory a balení:

Snímače místnostiSenzor vlhkosti; Snímač kvality ovzduší (VOC); Snímač okolního osvětlení; Teplotní snímač;
Snímač přítomnosti osob;
Obsah balení1x 180 cm kabel USB-C; 2x aktivní dotykové pero; 2x AAA baterie; kabelové spony; nabíječka pera; držák pro nabíječku pera; dálkové ovládání; instalační manuál; napájecí kabel

konferenční displej NEC WD551 cena

Dostupnost a cena

Displej MultiSync WD551 je v nabídce distributorů, napříkladAT Computer, eDsystem CZ i SK, SWS, Impromat a Nowatron Elektronik. Cena se pohybuje mezi 155 000 Kč a 165 000 Kč.

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.